VUGD Kārsavas posteņa komandieris ar grupu Baritoni iekļūst X Faktora finālā - Ludzas Zeme

VUGD Kārsavas posteņa komandieris ar grupu Baritoni iekļūst X Faktora finālā

VUGD Kārsavas posteņa komandieris ar grupu Baritoni iekļūst X Faktora finālā
0
(0)

Grupu kategorijas vieni no lielākajiem biediem citiem dalībniekiem bija pieredzējušie vokālisti ”Baritoni”. Puiši šoreiz izpildīja rokenrolu angļu valodā, parādot, ka spēj būt dažādi un viņu lieliskums nepazūd līdz ar latgaliešu valodu.

Baritoni ir droši, ka vieta krēslā var kalpot kā lielisks tramplīns uz lielo skatuvi.

Viņi muzicē jau piecus gadus, katru gadu runājuši, domājuši, kā iekarot lielo estrādi un nu ir sagaidīta lielā iespēja, kuru nevar izniekot.

Pirms doties uz skatuves, vokālais kvartets paziņo, ka tik ilgi gaidījuši savu iespēju, ieguldījuši tik daudz darba, ka alkst iegūt krēslu un nedomā padoties.

”Baritoni” smejoties saka, ka cer, ka žūrijā esošie kungi viņus izvēlēties un spēs pretoties jau uz krēsliem sēdošo meiteņu šarmam, dailes valdzinājumam un novērtēt viņu talantu.

Kā savu plusu, kas varētu viņiem nest uzvaru, puiši nosauc to, ka ir labākais puišu kvartets ”X Faktorā”, tā viņi izcēla savu vienreizību, un neaizvainoja nevienu citu dalībnieku, kā nekā “Baritoni” ir vienīgais kvartets šovā.

Žūrijas loceklis Reinis Sējāns paziņo, ka apskauž Intaru un liek kolēģim aizdomāties, kas notiks, kad ”Baritoni” ķersies klāt Latgales repertuāram?!

Aija Auškāpa aicina puišus doties koncerttūrēs, bet svētdienās atgriezties uz ”X Faktora” skatuves, kur tos gaidīs Intars.

Intars Busulis puišu sniegumu novērtēja pozitīvi un piešķīra tiem krēslu!

Noklikšķiniet uz zvaigznes, lai to novērtētu!

Vidējais vērtējums 0 / 5. 0