Ludzas "Latgols" gūst pirmo zaudējumu - Ludzas Zeme

Ludzas “Latgols” gūst pirmo zaudējumu

Ludzas “Latgols” gūst pirmo zaudējumu
0
(0)

Pēdējās sezonas čempione ”Tenax Dobele” un Ludzas ”Latgols” līdz šim bija vienīgās komandas, kas nebija izjutušas zaudējuma garšu. ”Tenax Dobele” bija iekrājusi piecas uzvaras piecos mačos, kamēr ”Latgolam” bija četri panākumi tikpat spēlēs, vēsta Latvijas Handbola federācija.

Spēle notika ”Latgola” mājvietā, tādējādi Dobeles komandai bija jāpavada diezgan ilgs laiks ceļā, tomēr favorītu lomē vienalga bija ”Tenax”, kas šīs sezonas ievadā pie uzvarām tikusi arī abās Baltijas līgas spēlē.
Mača pirmajā puslaikā laukumā bija vērojama līdzīga cīņa. Būtisku izrāvienu pirmajās 30 minūtēs nebija un bija skaidrs, ka viss izšķirsies spēles otrajā daļā. Pēc pirmā puslaikā ”Tenax” bija vadībā ar 13:12. Ja viesi otrajā puslaikā aizsardzību noturēja tādā pašā līmenī, tad ”Latgolam” tas neizdevās, kā rezultātā ”Tenax” uzvarēja bez saspringtas galotnes – 30:24. Uzvarētājiem rezultatīvākais ar desmit vārtiem bija Nils Kreicbergs, kamēr deviņus pievienoja Andis Ērmanis. ”Latgola” sastāvā pa septiņiem vārtiem Normundam Seņkānam un Jānim Pavlovičam.

Noklikšķiniet uz zvaigznes, lai to novērtētu!

Vidējais vērtējums 0 / 5. 0