Turpinās iztiesāt apelācijas kārtībā skatāmo balsu pirkšanas lietu par labu Zaķim - Ludzas Zeme

Turpinās iztiesāt apelācijas kārtībā skatāmo balsu pirkšanas lietu par labu Zaķim

0
(0)

Ar papildus pieaicināto liecinieku nopratināšanu Latgales apgabaltiesa pirmdien, 6.jūnijā, turpinās skatīt apelācijas kārtībā iztiesājamo krimināllietu par 12.Saeimas vēlēšanu balsu pirkšanu par labu nu jau bijušajam “Vienotības” politiķim Dzintaram Zaķim, kurā apsūdzēts Zaķa draugs, Viļānu novada domes deputāts un uzņēmējs Andris Kozulis un kāds vietējais iedzīvotājs Andrejs Sačkovskis, aģentūra LETA noskaidroja tiesā.

Apelācijas protestu šajā lietā saistībā ar Rēzeknes tiesas spriedumu daļā par Kozulim piemēroto sodu iesniedzis prokurors.

Jau vēstīts, ka Rēzeknes tiesa atzinusi Sačkovski par vainīgu un piemērojusi viņam brīvības atņemšanu uz vienu gadu nosacīti ar pārbaudes laiku uz pusotru gadu. Tāpat viņam noteikts aizliegums tuvoties konkrētām personām un aizliegums atstāt valsti. Savukārt apsūdzēto Kozuli tiesa atzinusi par nevainīgu un attaisnojusi. Viņam atcelts arī aizliegums tuvoties noteiktām personām un aizliegums izbraukt no valsts.

Prokurors Pēteris Rutkovskis aģentūrai LETA jau iepriekš atzina, ka ir apņēmies apstrīdēt Rēzeknes tiesas pasludināto spriedumu daļā par Kozuļa attaisnošanu.

Publicēts  06 JŪNIJS 2016

Noklikšķiniet uz zvaigznes, lai to novērtētu!

Vidējais vērtējums 0 / 5. 0