Pirms aktīvās sezonas satiekas tūrisma objektu saimnieki - Ludzas Zeme

Pirms aktīvās sezonas satiekas tūrisma objektu saimnieki

0
(0)

25. aprīlī Malnavas maiznīcā “Dzīles” uz ikgadējo tikšanos pirms aktīvās tūrisma sezonas pulcējās Balvu, Viļakas, Kārsavas un Baltinavas tūrisma speciālisti un tūrisma objektu saimnieki – muzeju, privātkolekciju, apskates saimniecību un naktsmītņu īpašnieki.

Tikšanās mērķis bija atskatīties uz 2017. gada tūrisma sezonu, pārrunāt tūrisma attīstības tendences reģionā un kopīgi paveiktos darbus Ziemeļlatgales kā tūrisma galamērķa atpazīstamībai.

Katru gadu vairākos no pieciem Ziemeļlatgales novadiem atveras jauni tūrisma objekti un pilnveidojas piedāvājums, tāpēc šādas tikšanās ir īpaši vērtīgas, lai tūrisma objektu saimnieki uzzinātu vairāk viens par otru un veidotos jauna sadarbība.

Turpinās attīstīties arī velo tūrisma piedāvājums – izveidoti un marķēti divi jauni vietējie velomaršruti Baltinavas un Kārsavas novados.

Tikšanās otrajā daļā tūrisma objektu saimniekiem un novadu tūrisma speciālisti uzklausīja maiznīcas “Dzīles” saimnieces Ainas Barsukovas pieredzes stāstu par to, kā te cep maizi un piedāvā ēdināšanas pakalpojumus tūristu grupām. Pēc tam notika viesošanās Latgolys šmakovkas dadzynuotovā turpat Malnavā, kur ikviens ar lielu interesi uzklausīja saimnieka Jāņa Krivteža stāstījumu gan par biznesa uzsākšanu un tā niansēm, gan ikdienas darbu ar apmeklētājiem un Malnavas muižas vēsturi.

Noklikšķiniet uz zvaigznes, lai to novērtētu!

Vidējais vērtējums 0 / 5. 0