Latgols meitenes pārspēj LSPA un iekļūst pusfinālā - Ludzas Zeme

Latgols meitenes pārspēj LSPA un iekļūst pusfinālā

0
(0)

Par trešo Latvijas sieviešu Virslīgas pusfinālisti kļuva Ludzas “Latgols” komanda, kas ceturtdaļfināla otrajā spēlē savā laukumā ar 21:18 pārspēja LSPA un divu spēļu summā uzvarēja ar 49:35.

Jāatgādina, ka abu komandu pirmajā spēlē pirms nedēļas Rīgā “Latgols” uzvarēja ar 28:17, tādējādi iekrājot drošu handikapu pirms atbildes spēles.

Arī šodien Ludzas handbolistes ļoti pārliecinoši iesāka spēli, pirmo astoņarpus minūšu laikā izvirzoties vadībā ar 6:1, bet turpinājumā spēle izlīdzinājās un viešņas uzsāka pakaļdzīšanos. Pēc Ievas Dambergas metiena 21.minūtē LSPA pietuvojās līdz minimumam (8:7), tomēr līdz pārtraukumam laukuma saimnieces panākt neizdevās – “Latgols” pārtraukumā devās minimālā vadībā – 10:9.

Otrā puslaika sākumā rīdzinieces panāca izlīdzinājumu (10:10), taču ludzānietes atbildēja ar sešiem vārtiem pēc kārtas un panāca drošu 16:10 vadību, kas arī izrādījās lielākais atrāviens šīsdienas spēlē. Lai arī LSPA trīs minūtes līdz beigām atkal pietuvojās vienu vārtu attālumā (19:18) Viktorija Borisenko un Vilma Matisāne nokārtoja mājiniecēm uzvaru ar 21:18. Divu spēļu summā – 49:35.

Otrajā ceturtdaļfināla pārī starp Jēkabpili un Salaspili spēles tiks aizvadītas 11. un 15.aprīlī. Pusfinālā jau automātiski iekļuvušas divas labākās regulārā čempionāta komandas Stopiņu NHK un REIR Dobele, kam tagad pievienojušās arī ludzānietes.