Latgales plānošanas reģions atskatās uz paveikto sanāksmē Ludzā - Ludzas Zeme

Latgales plānošanas reģions atskatās uz paveikto sanāksmē Ludzā

Latgales plānošanas reģions atskatās uz paveikto sanāksmē Ludzā
0
(0)

22. augustā Latgales plānošanas reģiona (LPR) administrācija pulcējās uz kārtējo darba sanāksmi, kura šoreiz notika Ludzā. Šādas ceturkšņa darba tikšanās tradicionāli notiek kādā no Latgales pašvaldībām, informē Latgales plānošanas reģions.

Sanāksmes laikā nodaļu un projektu vadītāji atskatījās uz pēdējiem nozīmīgākajiem darbiem. Projekta  “Deinstitucionalizācijas pasākumu īstenošana Latgales reģionā” darba grupa sniedza informāciju par nesen apstiprināto Latgales plānošanas reģiona deinstitucionalizācijas plānu 2017.- 2020.gadam, kas ir nozīmīgs faktors turpmākai sadarbībai ar Latgales pašvaldībām sociālo pakalojumu sniegšanas jomā.

Sanāksmē tika sniegta informācija par Latgales speciālā ekonomiskā zonā (Latgales SEZ) un Latgales uzņēmējdarbības centrā (LUC) notikušajām un plānotajām aktivitātēm, par ko informēja V.Stankevičs un A.Kucins.

Tikšanās reizē Ludzā, klātesot Latgales plānošanas reģiona Attīstības padomes priekšsēdētāja vietniekam Sergejam Maksimovam, tika plānoti  nākotnes darbi, kā arī apskatīti LPR jau iepriekš un šobrīd īstenoto projektu rezultāti Ludzā, kā, piemēram,  Ludzas novadpētniecības muzeja ekspozīciju uzlabošana, tūrisma produktu dažādošana, kā arī tikšanās ar Ludzas novada pašvaldību par šobrīd īstenojamā deinstitucionalizācijas projekta darba gaitu u.c.

Noklikšķiniet uz zvaigznes, lai to novērtētu!

Vidējais vērtējums 0 / 5. 0