Rundēnu ātrās palīdzības brigāde naktī uz izsaukumiem vairs nedosies - Ludzas Zeme

Rundēnu ātrās palīdzības brigāde naktī uz izsaukumiem vairs nedosies

Rundēnu ātrās palīdzības brigāde naktī uz izsaukumiem vairs nedosies
0
(0)

Neatliekamās medicīniskās palīdzības (NMP) dienesta reformas rezultātā četrās apdzīvotās vietās – Alsungā, Rundēnos Ludzas novadā, Ezerē Saldus novadā un Ugālē Ventspils novadā diennakts ātrās palīdzības brigādes pārveidotas par dienas brigādēm, vēsta nra.lv.

Nakts laikā uz izsaukumiem pie pacientiem dodas brigādes no tuvīnās apkārtnes, un, kā uzsver NMP dienesta vadība, brigāžu darba režīma pārorganizēšana nav pasliktinājusi operatīvo situāciju, un to dienests varot pierādīt ar datiem.

NMP dienesta veikto pārmaiņu mērķis ir panākt, lai intensīvākajā brigāžu izsaukuma periodā, tas ir dienas laikā, saglabātos jau esošais palīdzības pieejamības un operativitātes līmenis, vienlaikus nodrošinot darbiniekiem lielāku atalgojumu par veikto darbu dienas laikā. Tāpēc dienests sācis gan pilsētās, gan lauku novados diennakts brigādes pārveidot par dienas brigādēm.

NMP dienesta dati rāda, ka tādas vietas, kur naktī uz vietas vairs nav ātrās palīdzības brigādes, ir četras pagastu vai novadu centri, tostarp, Ludzas novada Rundēni.

Noklikšķiniet uz zvaigznes, lai to novērtētu!

Vidējais vērtējums 0 / 5. 0