Kriminālā hronika - Ludzas Zeme

Kriminālā hronika

0
(0)

Atkal  narkotikas

30.05. uzsākts kriminālpro­cess par to, ka Ludzas policijas iecirknī pie aizturētā 1975.gadā dzimušā vīrieša tika konstatēts iepakojums ar vielu, kas līdzīga narkotikām. Tika izņemti 1,76 grami augu valsts vielas, iespē­jams, ka tā ir marihuāna. Aiztu­rētais vīrietis jau agrāk bija no­nācis policijas redzeslokā par analoģiska rakstura pārkāpu­miem. Par notikušo uzsākts krimi­nāl­process.   

 Skaļa  valoda, peļami  vārdi

31. maijā Ludzā, Stacijas ielā, pie Ludzas policijas iecirk­ņa kāds 1981.gadā dzimis vīrietis attīstīja savu oratora mākslu, skaļi lamājoties. Lai gan vārda brīvība pastāv, tomēr šāda rīcība tiek kvalificēta kā huligānisms. Par to runīgais vīrs dabūja pārliecināties, kad viņam tika sastādīts administratīvā pārkāpuma protokols.

Zagļi  nesmādē pat  lūžņus

4. jūnijā Ciblas novada Zvirgzdenes pagastā tikusi uzlauzta darbnīca, nozagts metināmais aparāts, metāla konstrukcijas un metāllūžņi. Par nelegālā metinātāja darbībām uzsākts kriminālprocess.

Un  atkal iereibušie  vadītāji

Stiprā dzira, apvienota ar transporta līdzekļu vadīšanu, kļūst par mūsu skumjo ikdienu. Tā, 2. jūnijā Ciblas novada Zvirgzdenes pagastā 1984.gadā dzimis vīrietis vadīja mopēdu Wonjan, atrazdamies tīri stiprā alkohola reibumā, kurš sa­sniedza 2,52 promiles. Braucē­jam sastādīts administratīvais protokols.Tajā pašā 2. jūnijā Zilupē 1995.gadā dzimis vīrietis arī vadīja mopēdu bez valsts numura zīmes, atrazdamies alkohola reibumā. Vienīgā starpība no iepriekšējā gadījuma mopēda markā – Bufalo, un reibuma pakāpē. Zilupietim tā sasniedza 3,43 promiles. Kā bal­va – administratīvais pro­tokols.Savukārt 5. jūnija vakarā Ciblas pagastā 1959.gadā dzimis vīrietis, atrodoties alkohola rei­bu­ma stāvoklī (1.72 promiles), bez transportlīdzekļa vadīšanas tiesībām vadīja automašīnu Mercedes Benz. Kas viņu sagai­dīja pēc aizturēšanas, variet nojaust paši.Savukārt 3. jūnijā Kārsavas novada Mežvidu pagastā cienīja­ma vecuma kungs, dzimis 1954. gadā,  vadīja velosipēdu bū­dams alkohola reibuma stāvoklī. Tas gan tāds niecīgs, 1,65 promiles, bet sāk likties, ka mūsu novadu visu veidu transporta vadītāji ir noslēguši derības, kurš biežāk brauks dzērumā. Neiepriecinoša ten­den­ce. Un ja vēl atceramies, ka mūs sagaida Jāņu svinēšana, kļūst pavisam bažīga oma.

Arī skaidrā misējas

3. jūnijā, pusdienas laikā, Zilupes novada Lauderu pagastā kāds 1978.gadā dzimis vīrietis, vadot automašīnu AUDI, neievēroja drošu kustības ātrumu, kā rezultātā nobrauca no ceļa braucamās daļas un apgāzās. Negadījuma rezultātā bojāta automašīna.31. maijā Kārsavas novada Mežvidu pagastā 1990.gadā dzimis vīrietis, vadot automa­šīnu Peugeot, netika galā ar tās vadību un iebrauca grāvī. Cietu­šo nav, protokols ir.4. jūnijā Ludzā, 18. novem­bra ielā pulksten 10.29 notika divu automašīnu — VW Golf un Honda, kuras vadīja divi vīrieši – sadursme. Cietušo nav.  Tajā pašā 4. jūnijā Kārsavas novada Mežvidu pagastā pulksten 23.00 1983.gadā dzimusī sie­viete, brau­cot ar automašīnu Nissan, notrieca meža dzīvnieku (stirnu). Arī  šoreiz  cietušu cilvēku,  par  laimi,  nav4. jūnijā Kārsavas novada Malnavas pagastā 23.42 1960.ga­dā dzimis vīrietis, vadot automašīnu Volvo ar piekabi, uzbrauca stāvošai automašīnai DAF ar piekabi. Bojātas abas automašīnas.

Publicēts 09 JŪNIJS 2016

Noklikšķiniet uz zvaigznes, lai to novērtētu!

Vidējais vērtējums 0 / 5. 0