Ugunsgrēki - Ludzas Zeme

Ugunsgrēki

0
(0)

Aizvadītajā nedēļā VUGD Latgales brigādes Ludzas daļas apkalpojamā teritorijā tika reģistrēti 3 ugunsgrēki un trīs izsaukumi ar citu mērķi.

Neuzmanība maksā  dārgi

2. jūnijā pulksten 21.01 tika saņemts izsaukums uz Istras pagasta Istru, kur dega vienstāva dzīvojamā māja 70m2 platībā. Ugunsgrēks iesācies guļamista­bā, domājamais ugunsgrēka iemesls – neuzmanīga apiešanās ar uguni.

4. jūnijā ugunsdzēsēji devās dzēst veselus divus ugunsgrēkus.

15.46 ugunsvīri devās uz Ciblas novada Līdumnieku pa­gasta Līdumniekiem, kur dega sausā zāle 5000m2 platībā. Vai ugunsgrēka iemesls ir tīša dedzināšana, vai neuzmanība, pagaidām īsti skaidrs vēl nav.

17.30 vēlreiz tika saņemts izsaukums no Ciblas novada, šoreiz no Zvirgzdenes pagasta Mazajiem Trukšāniem. Tur dega šķūnis 60m2 platībā, kā arī malka un siens. Domājamais ugunsgrēka iemesls – neuzma­nīga apiešanās ar uguni.

Durvis,  akas  un  kaķis

31. maijā pulksten 1.06 glābējiem nācās steidzamības kārtā atvērt dzīvokļa durvis Kārsavā, Vienības ielā. Pēc atvēršanas izrādījās, ka dzīvokļa saimnieks ir miris.

4. jūnijā pulksten 10.17 glābēji Ludzas novada Pureņu pagasta Rutkišos veica noslīku­ša cilvēka izcelšanu no akas. Par notikušo informēta arī policija.

Noslēgumā optimistiskāka ziņa. Tajā pašā 4. jūnijā glābēji devās uz Kārsavu, kur Telegrāfa ielā 28 starp divām mājām bija iesprūdis kaķis. Astaino piedzī­vojumu meklētāju izdevās atbrīvot no nevilšā gūsta sveiku un veselu.

Publicēts 09 JŪNIJS 2016

Noklikšķiniet uz zvaigznes, lai to novērtētu!

Vidējais vērtējums 0 / 5. 0