Ciblas vidusskolas skolniece piedalās LTV raidījumā "Gudrs, vēl gudrāks" - Ludzas Zeme

Ciblas vidusskolas skolniece piedalās LTV raidījumā “Gudrs, vēl gudrāks”

Ciblas vidusskolas skolniece piedalās LTV raidījumā “Gudrs, vēl gudrāks”
5
(1)

Ciblas vidusskolas 7. klases skolniece Antra Toporkova šoruden tika uzaicināta piedalīties raidījumā “Gudrs, vēl gudrāks”. Tas ir populārs Latvijas Televīzijas jauniešu zināšanu viktorīnas žanra raidījums, kas tiek pārraidīts LTV1 katru piektdienas vakaru, informē pašvaldība.


Filmēšana notika 11. oktobrī, uz to Antra devās kopā ar klasesbiedriem un audzinātāju Rūtu Trukšāni. Antras mamma Dzintra Toporkova atklāj, ka Antras vēlme piedalīties raidījumā „Gudrs, vēl gudrāks” ir vairākus gadus lolots sapnis, bet tikai šogad, draugu un ģimenes atbalstīta, viņa saņēma drosmi aizsūtīt pieteikuma anketu. Ne katru, kurš piesakās viktorīnai, uzaicina. Arī ļoti labas sekmes mācībās un aktivitāte ārpus tām nav garantija. Kāpēc uzaicināta Antra? To zina tikai  raidījuma veidotāji. Der atgādināt, ka Antra iepriekšējos mācību gados saņēmusi pašvaldības apbalvojumus par sekmēm mācībās, maijā viņa tika nominēta „Vislabākais mācībās” (vidējā atzīme – 9,86).

Filmēšanās diena bija satraukuma pilna. Protams, agrais rīts, jo uz filmēšanu Zaķusalā bija jāierodas jau plkst. 10.00. Tad – grimētava, prožektori, konkurences gars, negaidītas intervijas. Svarīgi bija neapjukt un prast pārvarēt stresu, drosmīgi un ātri atbildēt. Spēle „Gurds, vēl gudrāks” ir ne tikai zināšanu un loģiskās spriestspējas pārbaude, bet arī veiksmes spēle, arī stresa noturības pārbaude ar plašu emociju gammu, kuras procesā zināmais pēkšņi aizmirstas, vai sāk rasties šaubas, tiek pieļautas kļūdas, kuras ikdienišķā situācijā varbūt nepieļautu. Tomēr kopumā Antra ļoti veiksmīgi izturēja pusfinālu.
Spēles „Gudrs, vēl gudrāks” 7. klašu pusfinālus TV demonstrēs novembrī. Tika filmēti trīs pusfināli (trīs dalībnieku grupas), divi katra pusfināla uzvarētāji tiekas finālā, lai cīnītos par galveno balvu un gudrākā titulu!

Noklikšķiniet uz zvaigznes, lai to novērtētu!

Vidējais vērtējums 5 / 5. 1