Piebalgs: «Vienotībai» jāatgūst tiesiskuma partijas reputācija - Ludzas Zeme

Piebalgs: «Vienotībai» jāatgūst tiesiskuma partijas reputācija

0
(0)

TVnet – «Vienotībai» ir no jauna jāatgūst tiesiskuma partijas reputācija, kas neiecietīgi vēršas pret interešu konfliktiem un pret likumu ignorēšanu, šodien partijas kongresā uzsvēra politiskā spēka vadītāja amata kandidāts Andris Piebalgs.

Vērtējot «Vienotības» problēmas, Piebalgs uzsvēra, ka partijai ir jāmainās, ja tā grib saglabāt savu lomu un ietekmi Latvijas politikā. «Mēs nevaram atļauties populismu, publisku netīrās veļas mazgāšanu, partijas kopīgo interešu neievērošanu,» uzsvēra politiķis.

Tā vietā, lai bērtu sev uz galvas pelnus, ir jādomā par spēcīgu saikni starp mūsu valsts līmeņa politiķiem, partijas valdi, nodaļām un biedriem, sacīja politiķis. «Nodaļas nav partijas centra reģionālās filiāles. Gluži otrādi – partijas centrs ir nodaļu pārstāvis un palīgs,» akcentēja Piebalgs.

Piebalgs izteicās, ka Latvijai jābūt spēcīgai un gudrai valstij, un neviens cits politiskais spēks, izņemot «Vienotību», to nespējot nodrošināt.

Kā ziņots, partija «Vienotība» šodien pulcējās ārkārtas kongresā, kurā pārvēlē politiskā spēka valdi. Uz partijas vadītāja amatu kandidē bijušais eirokomisārsAndris Piebalgs un Saeimas deputāts Smiltēns. Solvita Āboltiņa uz partijas priekšsēdētāja amatu šoreiz nekandidē.

Kongresam bija izvirzīti 595 delegāti, un īsi pēc plkst.10 bija reģistrējušies 427 pārstāvji.

Publicēts 04 JŪNIJS 2016

Noklikšķiniet uz zvaigznes, lai to novērtētu!

Vidējais vērtējums 0 / 5. 0