No Krievijas vestu pārtikas produktu kravā atklāj nedeklarētu preci - Ludzas Zeme

No Krievijas vestu pārtikas produktu kravā atklāj nedeklarētu preci

0
(0)

No La.lv – Robežkontroles punktā “Terehova”, pārbaudot no Krievijas vestu pārtikas produktu kravu, Pārtikas un veterinārais dienests (PVD) konstatējis 263 kilogramus dažādu nedeklarētu un pavaddokumentos nenorādītu pārtikas produktu, aģentūrai BNS pavēstīja dienestā.

“Nelegālajā kravā bija nereģistrēti uztura bagātinātāji, diedzēšanai paredzētas sēklas, eļļas augu sēklas, eļļas, graudaugi un to izstrādājumi, konditorejas izstrādājumi, kā arī pārstrādāti augļi un rieksti bez pavaddokumentiem. Daži no šiem pārtikas produktiem bija marķēti kā bioloģiskā pārtika, taču kravas ievedējs nevarēja uzrādīt pārbaudes sertifikātu bioloģiskās ražošanas produktu importam Eiropas Savienībā,” informēja PVD.

Pēc tajā paustā, ja pārtika no trešajām valstīm neatbilst prasībām, to, saskaņojot ar kravas īpašnieku, vai nu nosūta atpakaļ uz izcelsmes valsti, uz kādu citu trešo valsti, izmanto citiem – ne pārtikai paredzētiem mērķiem – vai arī nosūta iznīcināšanai.

Kravas īpašnieks nolēma nedeklarētos pārtikas produktus nosūtīt iznīcināšanai. Pārējie kravā ietilpstošie pārtikas produkti, kuriem bija derīgi pavaddokumenti, tika ielaisti Eiropas Savienības teritorijā.

Noklikšķiniet uz zvaigznes, lai to novērtētu!

Vidējais vērtējums 0 / 5. 0