Mūsu vīriem divas uzvaras divās dienās - Ludzas Zeme

Mūsu vīriem divas uzvaras divās dienās

0
(0)

20. novembrī SynotTip handbola Virslīgā notika pa viena spēli, kurā uzvaru izcīnīja Ludzas “Latgola” vīri, informē portāls handball.lv.

“Latgols” handbolisti aizvadīja otro izbraukuma spēli divās dienās, šoreiz viesojoties Vaiņodē, un arī mājiniekiem šī bija otrā spēle šajā nedēļas nogalē. Jāatgādina, ka dienu iepriekš ludzānieši Ogrē pārspēja vietējo “Ogre/Miandum” ar 33:32, bet Vaiņodes komanda izbraukumā apspēlēja “Jūrmalas Sportu” ar 29:24.

Jau spēles sākumā ludzānieši izvirzījās vadībā ar 3:1, un, lai gan uz brīdi laukuma saimniekiem izdevās līdzsvarot rezultātu, puslaika turpinājumā pārliecinošāku sniegumu aizvien demonstrēja “Latgols”. Puslaika vidū Edgars Rancāns panāca +6 (11:5), bet puslaika beigu daļā Vaiņodei izdevās samazināt rezultātu līdz četriem vārtiem – 17:13.

Otrajā puslaikā Ludzas komandas pārsvars saglabājās 4-5 vārtu robežās, bet 13 minūtes līdz spēles beigām vaiņodnieki pietuvojās vien divu vārtu attālumā (23:21, 24:22). Taču mača galotni krietni veiksmīgāk aizvadīja “Latgols”, kas pēdējās desmit minūtes noslēdza ar izrāvienu 10:2 un visā spēlē triumfēja ar 34:24.