Mūsējie pirmajā spēlē pārliecinoši sagrauj pretinieku - Ludzas Zeme

Mūsējie pirmajā spēlē pārliecinoši sagrauj pretinieku

0
(0)

Svētdien SynotTip handbola Virslīgas pirmajā ceturtdaļfināla spēlē pie pārliecinoša panākuma tika Ludzas “Latgols”, kas izbraukumā ar 43:30 sakāva ASK/LSPA, informē portāls handball.lvdball.lv.

Ludzāniešu pārākums izpaudās jau no spēles pirmajām minūtēm – “Latgols” ātri panāca 6:1, bet neilgi pirms puslaika vidus ieguva jau septiņu vārtu pārsvaru (11:4). ASK/LSPA gan nepadevās un līdz 23.minūtem pietuvojās triju vārtu attālumā (15:12), tomēr puslaika izskaņa atkal piederēja viesiem, kas atrāvās un atjaunoja plus septiņi – 21:14 “Latgola” labā pēc pirmajām 30 minūtēm.

Pēc vairākiem Jāņa Pavloviča un Aivara Strazda gūtajiem vārtiem ludzānieši otrā puslaika sākumā ieguva deviņu vārtu pārsvaru (26:17), tomēr +10 tika sasniegts tikai pēc puslaika vidū, kad Strazds panāca 34:24. Neilgi pirms spēles beigām ludzāniešu pārsvars bija pat +14, bet visā spēlē bija pārāki ar 43:30.

Uzvarētāju rindās 12 vārtus guva Jānis Pavlovičs, astoņi vārti Aivaram Strazdam, septiņi Austrim Tuminskim. Savukārt zaudētājiem deviņus vārtus guva Emīls Reniņš, astoņus – Ēriks Drobots.

Tādējādi pēc pirmās spēles “Latgolam” drošais +13 pārsvars. Atbildes spēle 1.aprīlī notiks Ludzā, tomēr skaidrs, ka ludzāniešiem tā vairāk vai mazāk būs formalitāte. Jāatgādina, ka otrajā ceturtdaļfinālā pārī “Ogre/Miandum” ar 29:26 pieveica “Jūrmalas Sportu”, bet atbildes spēle 1. aprīlī tiks aizvadīta Ogrē. Uzvarētāji tiek noskaidroti divu spēļu summā.