Multimediju studiju Rēzeknē vadīs R. Lazdiņa - Ludzas Zeme

Multimediju studiju Rēzeknē vadīs R. Lazdiņa

0
(0)

Paredzams, ka rudenī Latgales studija sāks piedāvāt arī tiešraides un patstāvīgi veidotus diskusiju raidījumus, vēsta IR. 

Latvijas Radio (LR) Latgales multimediju studiju Rēzeknē vadīs Renāte Lazdiņa, bet par korespondentu strādās Lāsma Zute, aģentūru LETA informēja LR pārstāve Ilze Zvaigzne.

Konkursā uz Latgales multimediju studijas darbinieku amatiem tika saņemti seši pieteikumi studijas vadītāja vietai, kā arī deviņi pieteikumi uz korespondenta vietu.

Lazdiņa iepriekš strādājusi par ārštata žurnālisti laikrakstos “Diena”, “Lauku biznesa laikraksts”, žurnālos “Māja.Dzīvoklis” un “Apelsīns”, kā ārštata žurnāliste veidojusi materiālus Latvijas Radio raidījumiem “Kolnasēta”, “Kultūras rondo” un novadu ziņām.

Viņa arī bijusi projektu vadītāja, producente un redaktore dažādos mediju projektos Latgales reģionā – raidījumu ciklam “Latgales radio”, radio “Ef-Ei”, “Divu krastu radio”, radio “Marija Latvija”.

Zvaigzne norādīja, ka joprojām norit aktīvs darbs pie studijas labiekārtošanas un paredzams, ka studija savu darbu sāks jūlija sākumā.

Latgales multimediju studijas izveides projekta vadītājs Dzintris Kolāts iepriekš stāstīja, ka studija izveidota Rēzeknes Tehnoloģiju akadēmijas ēkā. Kopējā studijas telpu platība būšot vairāk nekā 120 kvadrātmetru.

Sākumā Latgales studijā radītie informācijas sižeti par Latgales aktualitātēm tiks iekļauti visu kanālu ziņu izlaidumos – Latvijas Radio 1 ziņu un kultūras raidījumos, Latvijas Radio 2 Novadu ziņās, kā arī Latvijas Radio 3 un Latvijas Radio 4 rīta programmās.

Paredzams, ka rudenī Latgales studija sāks piedāvāt arī tiešraides un patstāvīgi veidotus diskusiju raidījumus par Latgales kultūru, intervijas ar viedokļu līderiem, kā arī cita veida saturu.

Latvijas Radio aizvadīto gadu noslēdzis ar 15 991 eiro lieliem zaudējumiem. 2014.gadā uzņēmums nopelnīja 184 169 eiro, bet 2013.gadā – 4822 eiro. Uzņēmuma apgrozījums pērn bija 8,873 miljoni eiro, kas ir par 3% mazāk nekā gadu iepriekš, kad uzņēmuma apgrozījums bija 9,200 miljoni eiro. 2013.gadā uzņēmums apgrozīja 7,391 miljonus eiro.

Latvijas Radio ir nacionāla mēroga uzņēmums, kas dibināts 1925.gada 1.novembrī. Pašreiz tas nodrošina piecas pamatprogrammas. Uzņēmuma valdes priekšsēdētājs ir Aldis Pauliņš, bet valdes locekļi – Sigita Kirilka un Uldis Lavrinovičs.

Publicēts 09 JŪNIJS 2016

Noklikšķiniet uz zvaigznes, lai to novērtētu!

Vidējais vērtējums 0 / 5. 0