Ludzas pašvaldība veidos ciešāku sadarbību ar policiju - Ludzas Zeme

Ludzas pašvaldība veidos ciešāku sadarbību ar policiju

0
(0)

Šī gada 22. janvārī notika Valsts policijas (VP) Latgales reģionālās pārvaldes Ludzas iecirkņa vadības un Ludzas novada pašvaldības vadības darba sanāksme, kurā tika pārrunāts plašs jautājumu loks, informē pašvaldība.

Sanāksmes laikā VP amatpersonas sniedza detalizētu informāciju par 2017. gada statistiku noziedzīgo nodarījumu un administratīvo pārkāpumu jomā, tajā skaitā par likumpārkāpumu tendencēm, pārkāpumu veidiem Ludzas novada teritorijā. Tika analizēti dati salīdzinājumā ar iepriekšējiem gadiem.

Tika pārrunāti jautājumi saistībā ar nepilngadīgo personu iesaisti likumpārkāpumos un preventīvie risinājumi šajā jomā, sadarbojoties pašvaldībai ar valsts policiju.

Tika analizēta situācija saistībā ar iepriekšējos gados noteiktajiem satiksmes ierobežojumiem Ludzas pilsētā, izvērtējot, vai to ieviešana kopumā sekmēja satiksmes drošību un iedzīvotāju drošību un ērtību.

Rūpīgi tika pārrunāta pašvaldības Administratīvās komisijas  darbība lēmumu pieņemšanas jomā, jo nepieciešams vēl vairāk uzlabot administratīvo protokolu noformēšanas kvalitāti.

Ludzas pilsētas iedzīvotāji pašvaldībai pauduši neapmierinātību par sabiedriskās kārtības un miera traucējumiem teritorijā pie “Joker” spēļu zāles, tāpēc tika pārrunātas iespējas pievērst lielāku policijas uzmanību šīs izklaides vietas piegulošajai teritorijai nakts laikā, lai blakus esošo māju iedzīvotāju miers netiktu traucēts.

Noklikšķiniet uz zvaigznes, lai to novērtētu!

Vidējais vērtējums 0 / 5. 0