Ludzas meitenēm zelta, bet puišiem - bronzas medaļas - Ludzas Zeme

Ludzas meitenēm zelta, bet puišiem – bronzas medaļas

0
(0)

Cēsīs no 7. līdz 9. jūlijam norisinājās Latvijas jaunatnes olimpiāde, kurā meiteņu konkurencē priekšlaicīgu titulu nodrošināja Ludzas novada handbolistes, taču mūsu puiši tikās ar Stopiņu komandu, lai cīnītos par bronzas medaļām.

Sievietēm pēc divām uzvarām divās spēlēs uzvaru turnīrā jau bija nodrošinājušas Ludzas novada handbolistes uzvarot Salaspils un Jēkabpils komandas. Pēdējā turnīra dienā ludzānietes pārspēja arī Vaiņodes komandu ar 39:23.

Bronzas spēlē starp puišu Ludzas un Stopiņu novada komandām ludzānieši jau sākumā panāca 5:0 pārsvaru, vēlāk arī 7:1. Vēlāk spēles gaita nedaudz izlīdzinājās, Stopiņi dažus vārtus atspēlēja, taču puslaika turpinājumā atkal bija izteikts Ludzas handbolistu pārākums, kas pirmo spēles daļu noslēdza ar 19:10. Otrajā puslaikā ludzāniešu pārsvars vairs būtiski nepieauga, taču arī Stopiņu handbolistiem neizdevās pietuvoties. Ludzas novads uzvarēja ar 32:23, izcīnot bronzas medaļas.

Noklikšķiniet uz zvaigznes, lai to novērtētu!