Ludzas "Latgols" handbolistes pārspēja LSPA komandu - Ludzas Zeme

Ludzas “Latgols” handbolistes pārspēja LSPA komandu

0
(0)

Ludzas “Latgols” handbolistes svētdien Latvijas sieviešu virslīgas spēlē viesos ar rezultātu 30:25 pārspēja LSPA komandu, informē ziņu aģentūra LETA.

“Latgols” handbolistes pirmo puslaiku zaudēja ar 13:16 un atradās iedzinējās arī otrā puslaika pirmajās desmit minūtēs, bet pēc pieciem bezatbildes vārtiem ieguva vadību ar 20:18. LSPA divas reizes spēja panākt neizšķirtu, taču mača pēdējās septiņās minūtēs palika “sausā”, kas ludzānietēm ļāva svinēt uzvaru.

Ludzas komandā ar astoņiem gūtiem vārtiem rezultatīvākā bija Žanete Kukurāne, kamēr pa pieciem precīziem metieniem Kristīnei Daņiļenko un Laurai Rutkovskai.

“Latgols” aizvadīja otro spēli divu dienu laikā. Sestdien Ludzas komanda salīdzinoši negaidīti ar 29:33 viesos piekāpās Salaspils Sporta skolai.

Kopvērtējumā līdere ar 14 punktiem septiņās spēlēs ir valsts čempionvienība Stopiņu NHK. Tikpat punkti ir Jēkabpils Sporta skolas rēķinā, taču jēkabpilietes aizvadījušas par maču vairāk. Trešajā vietā ar desmit punktiem astoņās spēlēs ir “Latgola” handbolistes.

Noklikšķiniet uz zvaigznes, lai to novērtētu!