Ludzā atver “Saskaņas” biroju - Ludzas Zeme

Ludzā atver “Saskaņas” biroju

Ludzā atver “Saskaņas” biroju
3
(22)

Sociāldemokrātiskā partija “Saskaņa” nupat Ludzā, Raiņa ielā 32-1 atvēra biroju. Turpmāk partijas pārstāvji uzklausīs iedzīvotājus savā birojā.

 

Tiesa laikam šoreiz būtu pareizāk sacīt, ka birojs ir uzsācis savu darbību, jo pagaidām valstī ieviesto ierobežojumu dēļ, tieša cilvēku pieņemšana biroja telpās vēl nenotiek. Toties ir daudz citu kontaktēšanās iespēju. Par sevi interesējošiem jautājumiem, sākot ar 2021. gadu, iespējams uzzināt, piezvanot pa tālruni 29269902. Tāpat arī iespējams to izdarīt elektroniski, rakstot uz e-pastu: saskana.ludza@gmail.com vai arī kontaktējoties ar partijas pārstāvjiem Facebook. Šeit jūsu ziņas gaida Jevgenija Kušča, Modris Karpovs, Niks Murašovs, Sniedze Irbe un Jānis Romancāns.

Kad noteiktie ierobežojumi tiks atcelti vai vismaz pietiekami mīkstināti, tiek plānots, ka piecas dienas nedēļā birojā dežurēs partijas biedri, lai uzklausītu cilvēkus. Taču precīzi pateikt, kad šīs dežūras varēs sākties, nav iespējams, tāpēc pašlaik interesentiem jāapmierinās ar telefona zvaniem vai elektronisko sazināšanos.

Kā mums pastāstīja partijas novada līdere un Ludzas novada pašvaldības priekšsēdētāja vietniece Jevgeņija Kušča, birojā gaida apmeklētājus ne tikai no Ludzas novada, bet arī no Zilupes, Kārsavas un Ciblas novadiem. Tas arī saprotams, jo nākamgad visas četras pašvaldības tiks apvienotas jaunajā Ludzas novadā.

Kā sacīja Kuščas kundze: – Partijas biroja galvenais atklāšanas mērķis ir uzlabot partijas komunikāciju ar iedzīvotājiem, lielu uzmanību pievēršot tam, lai katrs iedzīvotājs tiktu uzklausīts. Turklāt tas sniedz iespēju deputātiem un partijas pārstāvjiem produktīvāk sadarboties ar iedzīvotājiem. Savukārt arī iedzīvotājiem būs iespēja tieši uzdot jautājumus, saņemt konsultācijas, uzrakstīt iesniegumus par interesējošām tēmām. SDP “Saskaņas” partijas biedri ir gatavi uzklausīt padomus un ieteikumus, lai kopīgi risinātu esošās problēmas un sastādītu jaunu programmu apvienotājam novadam. Mēs aicinām iedzīvotājus aktīvi piedalīties aktuālu problēmu risināšanā un ceram uz atsaucību.\

Svētki ir dāvināšanas laiks, kad gribas dalīties priekā ar līdzcilvēkiem. SDP “Saskaņa” sagatavoja 160 dāvanas maziem bērniem, kuri dzīvo Ludzas, Kārsavas, Zilupes, Ciblas novados un nogādāja tās sabiedriskajām organizācijām.

Ludzas, Kārsavas, Zilupes un Ciblas novada SDP “Saskaņa” vārdā novēlu optimismu, panākumus visos darbos, visu vēlmju un cerību piepildīšanos Jaunajā 2021. gadā!

Noklikšķiniet uz zvaigznes, lai to novērtētu!

Vidējais vērtējums 3 / 5. 22