"Latgols" uzvar un iekļūst pusfinālā - Ludzas Zeme

“Latgols” uzvar un iekļūst pusfinālā

0
(0)

18. martā par SynotTip handbola Virslīgas pusfinālisti kļuva Ludzas “Latgols”, kas savā laukumā ar 29:26 pieveica ASK/LSPA un divu spēļu summā bija pārāka ar 62:52, vēsta Latvijas Handbola federācijas mājaslapa.

Jāatgādina, ka pirms nedēļas abu komandu pirmajā spēlē ludzānieši viesos bija pārāki ar 33:26, ieliekot labu pamatu ceļā uz pusfinālu, turklāt atbildes spēle bija savu līdzjutēju priekšā.
Spēli gan veiksmīgāk iesāka ASK/LSPA, kas bija apņēmības pilna atspēlēt pietiekami lielo septiņu vārtu deficītu. Jau pirmo piecu minūšu laikā armijnieki panāca 4:1 un dažu vārtu vadību saglabāja arī turpinājumā. 22. minūtē “Latgols” uz brīdi spēja panākt izlīdzinājumu (9:9, 10:10), taču veiksmīga puslaika galotne ASK/LSPA komandai ļāva doties pārtraukumā ar triju vārtu pārsvaru – 14:11.
Rezultatīvi spēlējot Edvīnam Latkovskim, armijnieki saglabāja iekrāto pārsvaru, bet puslaika vidū panāca jau +4 (23:19), divu spēļu summā sadeldējot “Latgola” pārsvaru līdz trim vārtiem. Taču tam sekoja ludzāniešu izrāviens 5:0 un pēc Jāņa Pavloviča metiena “Latgols” pirmoreiz spēlē pārņēma arī vadību – 24:23. Turpinājumā iniciatīva jau bija mājinieku pusē, kas guva panākumu ar 29:26, bet divu spēļu summā uzvarēja ar +10 (62:52). Jānis Pavlovičs (attēlā) uzvarētāju labā guva 13 vārtus.
Pusfinālā “Latgols” līdz divām uzvarām sacentīsies pret regulārā čempionāta uzvarētāju Dobeles “Tenax”, savukārt otrā pārī spēkosies pašreizējie čempioni “Celtnieks Rīga” un “Ogre/Miandum” (viņiem – pirmā pusfināla spēle 25. martā Rīgā).

Noklikšķiniet uz zvaigznes, lai to novērtētu!