Kārsavā jauns biznesa ideju konkurss skolēnu mācību uzņēmumiem - Ludzas Zeme

Kārsavā jauns biznesa ideju konkurss skolēnu mācību uzņēmumiem

Kārsavā jauns biznesa ideju konkurss skolēnu mācību uzņēmumiem
0
(0)

Kārsavas novada pašvaldība rīko vēl nebijušu biznesa ideju konkursu “AS VARU!” Kārsavas vidusskolā un Malnavas koledžā, kas ir biznesa izglītības biedrības “Junior Achievement Latvija” dalībskolas. Abu izglītības iestāžu audzēkņi, kuri reģistrējas kā skolēnu mācību uzņēmums, var laimēt naudas balvas. Iespēja iegūt finansējumu savai biznesa idejai ir līdz 9. novembrim, iesniedzot tās aprakstu Kārsavas novada pašvaldībā, informē pašvaldība.

Konkursa mērķis ir motivēt jauniešus sava biznesa veidošanai un attīstībai inovatīva produkta vai pakalpojuma radīšanai, veicinot jauniešu dalību biznesa izglītības biedrības “Junior Achievement Latvija” piedāvātajā uzņēmēju veicināšanas programmā un praktiskajos treniņos. Konkursa rezultātā tiks noskaidrotas trīs labākās biznesa dejas, kuru autori saņems naudas balvas. Pieteikumi konkursam jāiesniedz no  8. oktobra līdz 9. novembrim.

Konkursa pieteikumu var iesniegt Kārsavas vidusskolas vai Malnavas koledžas audzēknis – jaunietis/jauniete vai jauniešu grupa, kas līdz 13. novembrim ir reģistrējušies kā skolēnu mācību uzņēmums (SMU) “Junior Achievement Latvija”.

Lai pieteiktos biznesa ideju konkursam, pretendentam jāiesniedz pieteikums – aizpildīta konkursa pieteikuma veidlapa, kura atrodama Kārsavas novada mājas lapā www.karsava.lv un iesniedzot to līdz 9. novembrim (ieskaitot): 1) Kārsavas novada pašvaldības domē aizlīmētā aploksnē ar norādi „Konkursam „AS VARU!” 2) papildus iesūtīt Konkursa pieteikumu elektronisko versiju uz e-pasta adresi antra.barkane@karsava.lv .

Kārsavas vidusskolas un Malnavas koledžas jauniešiem 19. oktobrī būs iespēja apmeklēt “Uzņēmējdarbības pieredzes stundu”, kur pieredzējušu lektori iepazīstinās ar “JAL” darbību un dalīsies motivējošos pieredzes stāstos par Skolēnu mācību uzņēmumiem, kuri veiksmīgi jau uzsākuši savu darbību.

Noklikšķiniet uz zvaigznes, lai to novērtētu!

Vidējais vērtējums 0 / 5. 0