Izsludina konkursu Ludzas novada Uzņēmēju gada balvas saņemšanai - Ludzas Zeme

Izsludina konkursu Ludzas novada Uzņēmēju gada balvas saņemšanai

Izsludina konkursu Ludzas novada Uzņēmēju gada balvas saņemšanai
4
(2)

Ludzas novada pašvaldība izsludina pieteikšanos uz konkursu “Ludzas novada Uzņēmēju gada balva 2018”. Tā ietvaros no 2018. gada 1. novembra līdz 31. decembrim ikviens iedzīvotājs, organizācija, uzņēmuma kolektīvs, komersants, biedrība vai iestāde var izvirzīt kandidatūras, aizpildot konkursa pieteikuma anketu un iesniedzot to Ludzas novada pašvaldībā (Raiņa ielā 16, Ludzā, Ludzas novadā, LV-5701) personīgi, pa pastu vai nosūtot elektroniski uz e-pastu dome@ludza.lv, informē pašvaldība.

Konkursa mērķis ir apzināt un godināt Ludzas novada uzņēmējus, kuri aktīvi un godprātīgi darbojas savā nozarē, sekmējot uzņēmējdarbības vides attīstību novadā, veicināt Ludzas novada uzņēmēju atpazīstamību, plašsaziņas līdzekļos popularizējot labas uzņēmējdarbības prakses piemērus Ludzas novadā.

Kandidatūras var izvirzīt šādās nominācijās: Lielākais nodokļu maksātājs, Lielākais darba devējs, Gada bioloģiskais ražotājs, Gada mājražotājs/amatnieks, Gada tūrisma pakalpojumu sniedzējs, Gada lauksaimnieks graudkopībā/lopkopībā, Gada jaunais komersants, Jauniešiem draudzīgs uzņēmums, Gada pakalpojumu sniedzējs/tirgotājs. Konkursa komisijai ir tiesības izveidot citas nominācijas un piešķirt kādu no speciālbalvām – Ludzas un/vai novada Tēla popularizētājs. Konkursa nominanti un uzvarētāji tiks godināti svinīgā pasākumā Ludzas Tautas namā.

Konkursa nolikumu var apskatīt šeit.

Noklikšķiniet uz zvaigznes, lai to novērtētu!

Vidējais vērtējums 4 / 5. 2