Esi uzņēmējs Ludzas novadā - Ludzas Zeme

Esi uzņēmējs Ludzas novadā

0
(0)

No šā gada 1. marta Ludzas novada pašvaldība izsludina atklātu biznesa ideju projektu konkursu “Esi uzņēmējs Ludzas novadā 2017”. Tajā piedalīties tiek aicinātas fiziskās vai juridiskās personas, kuras plāno uzsākt vai attīstīt savu uzņēmējdarbību Ludzas novada teritorijā, informē pašvaldība.

Konkursa mērķis ir motivēt iedzīvotājus sava biznesa veidošanai vai attīstībai, inovatīva produkta/pakalpojuma radīšanai Ludzas novada teritorijā, atbalstīt sabiedriski nozīmīgu uzņēmējdarbības attīstības projektu īstenošanu, sekmēt uzņēmējdarbības attīstību un rūpēties par bezdarba samazināšanu Ludzas novada teritorijā, kā arī veicināt iedzīvotāju aktivitāti un līdzdalību aktuālu problēmu risināšanā.

Kopējais konkursa pieejamais finansējums ir 10 000 EUR. Vienā projektā pieprasītā finansējuma maksimālais apmērs ir EUR 2 500, un projekta iesniedzējam jānodrošina līdzfinansējums ne mazāk kā 10% apmērā no projekta kopējās attiecināmās summas.

Biznesa ideju projektus drīkst iesniegt līdz 2017. gada 28. aprīlim Ludzas novada pašvaldībā.

Biznesa ideju konkursa “Esi uzņēmējs Ludzas novadā 2017” nolikums atrodams šeit.

Projekta pieteikuma veidlapa konkursam „Esi uzņēmējs Ludzas novadā 2017” pieejama šeit.

Kontaktpersonas: Ludzas novada domes priekšsēdētājas vietnieks attīstības jautājumos A. Meikšāns, tālr. 65707496, e-pasts: aivars.meiksans@ludzaspils.lv un Attīstības un nekustamā īpašuma nodaļas vadītāja I. Igovena, tālr. 65707134, e-pasts: ilona.igovena@ludza.lv.

Publicēts 16 MARTS 2017

Noklikšķiniet uz zvaigznes, lai to novērtētu!

Vidējais vērtējums 0 / 5. 0