Ciblā bezmaksas nometne bērniem - Ludzas Zeme

Ciblā bezmaksas nometne bērniem

0
(0)

Ciblas novada pašvaldība projekta „Veselības veicināšana iedzīvotājiem Ciblas novadā” ietvaros organizē Vasaras nometni (diennakts) Ciblas novada Ciblā. Dalībnieki – novadā faktiski dzīvojošie bērni vecumā no 9 līdz 13 gadi. Nometnes maksimālais bērnu skaits – 20 personas, informē pašvaldība.

Vasaras nometnes mērķis – jauniešu izpratnes veidošana par veselīgu dzīvesveidu, organizējot nodarbības par veselīgu uzturu, savstarpējām attiecībām un garīgo veselību; kā arī iesaistot fiziski aktīvās nodarbībās.

Nometnes ietvaros bērni tiks nodrošināti ar ēdināšanu (brokastis, pusdienas, vakariņas). Izguldīšana notiks internāta telpās, izmantojot līdzi paņemtos guļammaisus.

Pēc tam, kad ir mutiski akceptēta bērna dalība nometnē, vecākiem būs jāaizpilda šai informācijai pievienotā anketa. Lai bērns varētu piedalīties nometnē, būs jāiesniedz šī anketa un arī ārsta izziņa, kas izdota ne vēlāk kā trīs mēnešus pirms nometnes atklāšanas. Pieteikšanās nometnei beigsies, tiklīdz būs reģistrēts maksimālais bērnu skaits.

Nometnes organizētājs tiks publiskots ne vēlāk kā 01.08.2017.

Pašvaldība patur tiesības veikt izmaiņas nometnes laikos, iepriekš par to informējot. Dalība nometnē ir bez maksas. Pieteikšanās, zvanot pa tel. 65700844 – Mārīte Romanovska.

Noklikšķiniet uz zvaigznes, lai to novērtētu!

Vidējais vērtējums 0 / 5. 0