Čempionātā triumfē Ludzas jaunie handbolisti - Ludzas Zeme

Čempionātā triumfē Ludzas jaunie handbolisti

0
(0)

Aizvadītajā nedēļas nogalē tika aizvadītas izšķirošās spēlēs Miandum Latvijas jaunatnes čempionātā U-16 vecuma grupās zēniem un meitenēm. Pie panākumiem tika Ludzas komandas, vēsta Latvijas Handbola federācija.


U-16 grupā zēniem vispirms komandas tika sadalītas divās apakšgrupās un aizvadīja divu apļu turnīru, pēc kura katras grupas divas labākās komandas iekļuva finālčetriniekā. Par labāko četrinieka turnīra dalībniecēm kļuva Dobeles sporta skola, Vaiņode, Ludzas novada sporta skola un Jūrmalas sporta skola.

Par uzvarētājiem šajā vecuma grupā kļuva Ludzas jaunie handbolisti, kas izcīnīja trīs uzvaras trijās spēlēs. Vispirms ludzānieši spraigā cīņā ar 22:21 apspēlēja Vaiņodi, lai gan pēc puslaika bija iedzinēju lomā. Tam sekoja uzvara pār Jūrmalu (25:19), kā arī panākums pār Dobeles sporta skolu (22:18).

U-16 meitenes uzvarētāju noteica triju apļu turnīrā, no kuriem pēdējais norisinājās Dobelē. Intriga saglabājās līdz pat pēdējai spēlei, jo, atkarībā no noslēdzošā mača iznākuma, varēja būt tā, ka trim komandām būs vienāds punktu skaits. Tomēr Ludzas pārliecinošā uzvara pār Jēkabpili ar 26:9 šādu scenāriju izslēdza. Pēdējā no trim apļiem ludzānietes piedzīvoja vienu zaudējumu (pret Dobeli – 23:24), taču ar to bija pietiekami, lai turnīra kopvērtējumā ar 20 punktiem ierindotos pirmajā vietā.

Otrajā vietā ar 18 punktiem ierindojās Dobeles sporta skolas jaunās handbolistes, bet trešajā vietā ierindojās Jēkabpils sporta skolas. Pārējās komandas šajā vecuma grupā vadošo trijnieku, taču arī tika pie vairākiem panākumiem.

Noklikšķiniet uz zvaigznes, lai to novērtētu!

Vidējais vērtējums 0 / 5. 0