Bezmaksas advokātu konsultācijas no 13. - 17. martam - Ludzas Zeme

Bezmaksas advokātu konsultācijas no 13. – 17. martam

0
(0)

No 13. līdz 17. martam vairāk nekā 150 zvērināti advokāti Advokatūras dienās iedzīvotājiem sniegs bezmaksas juridiskās konsultācijas visā Latvijā, šogad īpaši veltot uzmanību bērnu interešu aizstāvībai, informē Latvijas Zvērinātu advokātu kolēģijas komunikācijas konsultante Elīna Kalniņa.


Šogad bezmaksas konsultācijas sniegs vairāk nekā 150 zvērināti advokāti un viņu palīgi. Visvairāk zvērinātu advokātu būs Rīgā, kā arī bezmaksas konsultācijas būs nodrošinātas vairāk nekā 20 pilsētās, tostarp Bauskā, Alūksnē, Valmierā, Rēzeknē, Balvos, Saldū, Liepājā, Jūrmalā un citviet. Iedzīvotāji var vērsties ne tikai ģimenes un bērnu tiesību, bet arī mantojumu, parādsaistību, nekustamo īpašumu, darba tiesisko attiecību, administratīvo tiesību, krimināltiesību un citos jautājumos, atbilstoši advokāta specializācijas jomai. Bezmaksas konsultācijām īpaši aicināti pieteikties tie iedzīvotāji, kam līdz šim nav bijusi iespēja saņemt advokātu juridisko palīdzību samaksas vai citu ierobežojumu dēļ.

Mūsu iedzīvotājiem tuvāk pieejamās bezmaksas konsultācijas būs Rēzeknē:

  • 14.marts no plkst. 11.00 – 16.00, pieņems Terēze Kūkoja (civiltiesības, darba tiesības) iepriekš pierakstoties:  Tālrunis 29420136. Konsultācijas notiks: Rēzeknē, Brāļu Skrindu ielā 17 (3. stāvs);
  • 15. marts no 9.00 – 15.00, pieņems Janīna Vaivode (civiltiesības: ģimenes tiesības, mantojuma tiesības, krimināltiesības) iepriekš pieteikšanās pa tālruni: 29415125 un 64625775. Konsultācijas notiks: Dārzu 23 – 21, Rēzekne.

Pilns saraksts par konsultācijām Rīgā pieejams šeit, par konsultācijām ārpus Rīgas – šeit.

Interesents ar izvēlēto zvērināto advokātu sazinās individuāli, lai vienotos par konsultācijas laiku un tiesību jomu, kurā nepieciešams padoms. Iespējams, vienkāršākos jautājumos pietiek ar telefonsarunu.

Ņemot vērā ierobežoto konsultāciju laiku, advokāti iedzīvotājus aicina pieteikties laikus. Gadījumā, ja nevar ierasties, lūdz atteikt konsultācijas rezervāciju, lai šo iespēju varētu izmantot kāds cits.

Tehnisku jautājumu gadījumā šo Advokatūras dienu laikā plkst. 09.00 – 18.00 ir pieejams informatīvais tālrunis 26856642 (lūgums ņemt vērā, ar šī tālruņa starpniecību advokātu konsultācijas netiek sniegtas, bet gan nodrošināts informatīvs atbalsts un fiksēti ziņojumi, ja kādā reģionā bezmaksas konsultāciju iespējas vairs nav pieejamas).

Advokatūras dienas Latvijas Zvērinātu advokātu kolēģija 2010. gadā iedibināja ar mērķi popularizēt zvērināta advokāta profesijas misiju – darboties sabiedrības interesēs, sniedzot tai praktisku palīdzību pēc labākās sirdsapziņas likumiem.

Publicēts 01 MARTS 2017

Noklikšķiniet uz zvaigznes, lai to novērtētu!

Vidējais vērtējums 0 / 5. 0