Arī Kārsavas sportistiem izcili sasniegumi Latvijas Jaunatnes olimpiādē - Ludzas Zeme

Arī Kārsavas sportistiem izcili sasniegumi Latvijas Jaunatnes olimpiādē

0
(0)

9. jūlijā Cēsīs noslēdzās Latvijas Jaunatnes Olimpiāde 2017, kurā piedalījās 2803 sportisti no 82 pašvaldībām. Trenera Viktorija Krišāna audzēkne Ilārija Ločmele pārliecinoši uzvarēja trīs vieglatlētikas disciplīnās: skriešanā 1500 metru, 3000 m distancē un soļošanā – 3000 m distancē. Ilārija ir izcīnījusi tiesības jūlija beigās piedalīties Eiropas jauniešu vasaras olimpiādē Ungārijā, informē pašvaldība.

5000 m distancē soļošanā Ronalds Staņislavskis izcīnīja sudraba medaļu, Lauris Cimbaļuks – 4. vietu. 3000 m distancē Vivita Krišāne ieguva 6. vietu.

Latvijas Jaunatnes Olimpiāde ir nozīmīgs notikums Latvijas sportā, kas pulcē jaunos sportistus no visas Latvijas. Olimpiādes laikā tiks noskaidrota sportiskākā Latvijas pašvaldība un labākie Latvijas sportisti 27 vasaras Olimpisko spēļu sporta veidos, kā arī florbolā un orientēšanās.

Latvijas Jaunatnes Olimpiāde ir valsts mēroga sporta sacensības, kurās piedalās novadu un republikas nozīmes pilsētu komandas. Sacensību mērķis ir noteikt labākos Latvijas jaunos sportistus. Vienlaikus sportisti sacentās par tiesībām pārstāvēt Latviju Eiropas Jaunatnes vasaras Olimpiādē, kas 23.-29.jūlijā notiks Ungārijas pilsētā Ģērā. Latvijas Jaunatnes Olimpiādē tika noskaidroti pēdējie Latvijas jaunatnes Olimpiskās komandas dalībnieki vieglatlētikā un šosejas riteņbraukšanā.

Lepojamies ar sportistu un trenera Viktorija Krišāna kopīgo darbu, kurš ir vainagojies ar augstiem sasniegumiem.

Noklikšķiniet uz zvaigznes, lai to novērtētu!

Vidējais vērtējums 0 / 5. 0