100 Ludzas jaunieši piedalās Ēnu dienā - Ludzas Zeme

100 Ludzas jaunieši piedalās Ēnu dienā

0
(0)

15. februāris – tradicionālā Ēnu diena Latvijā un arī Ludzā. Solvita Binovska, Ēnu dienas koordinatore Ludzas BJC, informē, ka šogad pieteikšanās ēnošanai novadā nedaudz atšķīrās no iepriekšējiem gadiem. Lai izvēlei nebūtu gadījuma raksturs, skolēni rakstīja motivācijas vēstuli, pamatojot, kuru profesiju vēlas tuvāk iepazīt un kāpēc. Tikai tad notika vienošanās ar uzņēmumiem.  BJC pieteicās 73 skolēni, vēl 30 atrada ēnošanas vietas, piesakoties centralizētajā Ēnu dienas mājaslapā, informē pašvaldība.

Ļoti daudzi jaunieši vēlējās apmeklēt  Aviācijas  pārvaldi. Kā parasti, liela interese bija par darbu robežsardzē.  Šogad daži skolēni apmeklēja Zemessardzes 32. bataljonu Rēzeknē, Latgales reģionālās televīzijas studiju. Meitenes izvēlējās iepazīt ziedu veikalu darbu.  Šogad pirmo reizi ēnoja Sadales tīklu speciālistus. Ēnas darbojās arī veterinārajā klīnikā. Novada pašvaldības speciālistu darbu iepazina 11 Pildas pamatskolas skolēni.

Organizatori pateicas visām organizācijām un uzņēmumiem, kuri piekrita uzņemt skolēnus, veltīja viņiem savu laiku un iepazīstināja ar profesijas ikdienu.

Publicēts 20 FEBRUĀRIS 2017

Noklikšķiniet uz zvaigznes, lai to novērtētu!

Vidējais vērtējums 0 / 5. 0