Zilupes novadā par mēru vienbalsīgi ievēlēts Agafonovs - Ludzas Zeme

Zilupes novadā par mēru vienbalsīgi ievēlēts Agafonovs

0
(0)

Vakar Zilupes novada domes jaunā sasaukuma pirmajā sēdē par pašvaldības vadītāju vienbalsīgi tika ievēlēts vēlēšanās Zilupes novadā pārliecinošu uzvaru guvušā Latgales partijas saraksta līderis, līdzšinējais Zilupes mērs Oļegs Agafonovs, vēsta ziņu aģentūra LETA.

Tāpat vienbalsīgi par domes priekšsēdētāja vietnieku tika ievēlēts līdzšinējais Zilupes vicemērs Vitājijs Vaļdens.

Kā liecina informācija Centrālās vēlēšanu komisijas (CVK) mājaslapā, pašvaldību vēlēšanās Zilupes novadā Latgales partijas saraksts ieguva 88,69% vēlētāju atbalstu un astoņas no deviņām vietām pašvaldībā. “Saskaņai” šoreiz – 7,14% vēlētāju atbalsts un viena vieta domē.

Līdz šim Zilupes pašvaldībā strādāja deviņi deputāti, no kuriem septiņi – Oļegs Agafonovs, Vitālijs Vaļdens, Leonīds Osipovs, Gunārs Smuļko, Sergejs Fenčenko, Anna Peličeva, Taisa Semjonova – šajās vēlēšanās startēja no saraksta “Latgales partija”. 2013.gadā šīs personas pašvaldībā tika ievēlētas no saraksta “Saskaņas centrs” (SC).

Šī gada pašvaldības vēlēšanās Zilupē piedalījās 42,66% jeb 982 vēlētāju.

2014.gadā SC Zilupes novada pirmorganizācijas biedri un pašvaldības deputāti bija izlēmuši, ka viņiem nav īpašu domstarpību ar varas partijām un viņi vairs nevēlas būt opozīcijā, tādēļ izstājās no SC.

Agafonovs par Zilupes mēru tika ievēlēts 2005.gadā un kopš tā laika vairākas reizes pārvēlēts šajā amatā.

Noklikšķiniet uz zvaigznes, lai to novērtētu!

Vidējais vērtējums 0 / 5. 0