VP video: Pakaļdzīšanās Kārsavā ar kaislīgu skūpstīšanos beigās - Ludzas Zeme

VP video: Pakaļdzīšanās Kārsavā ar kaislīgu skūpstīšanos beigās

0
(0)

Pirmdien, 19. jūnijā ap plkst.16.15, Rēzeknes ceļu policisti Kārsavas novada Mežvidu pagastā pamanīja aizdomīgu “Mazda” markas automašīnu, kuras vadītājs, ieraugot likumsargus, strauji palielināja kustības ātrumu.

Policisti mēģinājuši apturēt automašīnu, lai veiktu ierasto pārbaudi, taču vadītājs nereaģēja uz vairākkārtēju likumsargu aicinājumu apstāties, krustojumā nogriezās un uzsāka bēgšanu. Ceļu policijas norīkojums nekavējoties sāka sekot pārkāpējam, un pēc apmēram 10 minūšu garas pakaļdzīšanās, vadītājs tomēr apstājās.

Veicot dokumentu pārbaudi, konstatēts, ka 1997. gadā dzimušais vīrietis vadījis automašīnu bez transportlīdzekļa vadīšanas tiesībām, tāpat viņa automašīna nebija apdrošināta un tai nebija derīgas tehniskās pases.

Policijas publicētajā video redzams, kā likumsargs aptur automašīnu, no tās izkāpj likumu pārkāpušais jaunietis un, visticamāk, viņa mīļotā meitene, kura piesteidz pie sava puiša un sniedz viņam atvadu skūpstu.

Likumsargi ziņo, ka par bēgšanu no policijas viņam draud administratīvais arests no 10 līdz 15 dienām, naudas sods no 1200 līdz 1400 eiro un uz četriem gadiem atņemtas tiesības.

Savukārt par transportlīdzekļa vadīšanu, ja nav transportlīdzekļu vadīšanas tiesību (transportlīdzekļu vadīšanas tiesības noteiktā kārtībā nav iegūtas vai ir atņemtas) – uzliek naudas sodu transportlīdzekļa vadītājam no divsimt astoņdesmit līdz četrsimt trīsdesmit eiro.

Noklikšķiniet uz zvaigznes, lai to novērtētu!

Vidējais vērtējums 0 / 5. 0