Viļums stingri atbild uz Bartašēvča kritiku - Ludzas Zeme

Viļums stingri atbild uz Bartašēvča kritiku

Pašvaldības avīzē „Rēzeknes Vēstnesis” 2. jūlija numurā Rēzeknes domes priekšsēdētājs A. Bartašēvičs aktīvi kritizēja Saeimas deputātu Juri Viļumu, jo tas, it kā, esot 2015. gadā iebildis pret 752 tūkstošu eiro dotācijas piešķiršanu. Sava mājaslapā jureits.lv, Viļums dod stingru atbildi apvainotājam.

Pirmkārt, deputāts atgādina, kā viņš bijis viens no Rēzeknes olimpiska centra atbalstītājiem, dēļ ka, no valsts budžeta tika izdalīti 700 tukst. eiro. Saeimas deputāts 2014. gada 24. Decembrī pat saņēma A. Bartašēviča parakstītu pateicību. Tagad Viļumu pārņēmušas bažas, jo par Rēzeknes olimpiskā centra būvniecībai Valsts budžeta piešķirtajiem līdzekļiem nav pieejama neviena atskaite un tādēļ satraucās, lai uz Rēzeknes pašvaldības vadību nesāktu krist korupcijas aizdomu mākonis, kurš jau gadiem ilgi aizēno Rīgas pilsētas vadību.

Otrkārt, par atvērtā peldbaseina izbūvi Saeimas deputātu māc aizdomas. Neskatoties uz to, ka Rēzeknes pilsētā jau ir divi baseini, ir pieejamas vairākas publiskās pludmales, nez kādēļ noteikti vajag būvēt jaunu peldbaseinu it kā sporta infrastruktūras attīstībai. Viņu mulsina, ka jaunais baseins būs pieejams tikai piecus mēnešus sezonā. Tā vietā, lai tērētu līdzekļus peldbaseina būvniecībai, naudu varētu novirzīt jau esošo sporta objektu remontam, to ir vismaz desmit – sporta zāles un stadioni. Saprotams, ka būvniecības firmai daudz izdevīgāk ir uzbūvēt jaunu, nevis atjaunot veco. 

Par Aleksandra Bartašēviča izteiktajiem pārmetumiem sakarā ar svešu nopelnu piesavināšanos atbildes autors norāda, ka tieši Bartašēviča pārstāvētais politiskais spārns sākotnēji neatbalstīja „Gora”, „Ziemuļa” un citu pilsētas objektu izveidi. Tomēr tagad bez sirdsapziņas pārmetumiem ir piesavinājies citu cilvēku aizsākto projektu rezultātus. Liela daļa cilvēku, kuriem tiešām, kā uzsver Viļums, jāsaka paldies, jau sen nestrādā pašvaldībā, tie aizgājuši pēc pašu vēlēšanās vai arī vienkārši padzīti.

Juris Viļums novēl, lai pēc nepilna gada Rēzeknes pilsēta tiek pie tādas vadības, kādu Latgales skaistākā pilsēta jau sen ir pelnījusi.

Publicēts 01 AUGUSTS 2016

Noklikšķiniet uz zvaigznes, lai to novērtētu!

Vidējais vērtējums / 5.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.