SK Kuorsova aizvada šautriņu mešanas sacensības - Ludzas Zeme

SK Kuorsova aizvada šautriņu mešanas sacensības

SK Kuorsova aizvada šautriņu mešanas sacensības
0
(0)

Pagājušā nedēļas nogalē 4. augustā pēc vasaras pārtraukuma atsākās Latvijas reitinga sacensības šautriņu mešanā. Uz Saulkrastu Kausu 2018 jau 11. reizi bija ieradušies 54 kungi un 21 dāma, informē Latvijas dārta organizācija.

Šogad sporta centrā viens ar otru, kā arī lielo karstumu cīnījās 75 sportisti no Latvijas, Igaunijas un Lietuvas. Vienīgais latviešu profesionālis Madars Razma nopietnu pretestību piedzīvoja tikai ceturtdaļfinālā pret Rihardu Tomašicki (SK Kuorsova). Finālā Madars ar graujošu rezultātu 5:0 pieveica savu novadnieku Kristapu Mickus. Trešo vietu sadalīja Uldis Zeitmanis (ŠMSK Asās adatas) un Laimonis Naglis (SK Kuorsova).

Dāmām ceturto reizi Saulkrastu kausu savā īpašumā ieguva Zeltīte Strade (SK Kuorsova), šoreiz finālā ar 5:3 pieveicot Andu Seimani (BDK „Lūsis”).

Otrajā dienā pāru sacensībās nepārspēti palika Aivars Šutka un Laimonis Naglis, finālā pārliecinoši ar 4:1 pieveicot igauņus Andres Paal/Raido Kruusvee. Dāmām pie otrās uzvaras tika Zeltīte Strade, kura kopā ar Mariju Ružāni pieveica Kristīni Zaķīti un Sarmīti Lavrentjevu.

Noklikšķiniet uz zvaigznes, lai to novērtētu!

Vidējais vērtējums 0 / 5. 0