Sākusies pieteikšanās Styprūs skriejīņam Ciblā - Ludzas Zeme

Sākusies pieteikšanās Styprūs skriejīņam Ciblā

0
(0)

18. augustā Ciblā, peintbola laukumā, notiks tradicionālās ekstrēmās sacensības „Styprūs skriejīņs”, ko organizē IK „LANAS 777” (Aldis Tihovskis).

Plānots starts sievietēm un vīriešiem (plkst. 11:30), bērniem no 6 līdz 10 gadiem (plkst. 12:30) un komandām (plkst. 13:00).

Dalībai sacensībās var pieteikties jebkura persona, kas sacensību dienā ir sasniegusi 18 gadu vecumu, bet no 16 gadiem drīkst pieteikties tikai ar vecāku rakstisku atļauju. Savukārt komandā jābūt trim cilvēkiem, obligāti jābūt pārstāvētiem abiem dzimumiem. Bērniem (6 – 10 gadi) trasē līdzi jādodas vismaz vienam no vecākiem.

Trases garums ir aptuveni 4,5 kilometri. Trasē ir 30 šķēršļi (gan dabīgi, gan mākslīgi veidoti). Ātrākais dalībnieks to var paveikt mazāk kā pusstundā. Sacensību kontrollaiks – 90 minūtes. Bērnu trases garums ir 350 metri, tajā ir 8 šķēršļi.

Pieteikšanās sacensībām jau sākusies. Rakstiet uz e-pastu: aldons777@inbox.lv vēstuli ar tekstu: „Piedalīšos sieviešu (vīriešu, bērnu, komandu) skrējienā „STYPRŪS SKRIEJĪŅS”. Vārds. Uzvārds. Dzimšanas gads” Piemēram: „Piedalīšos vīriešu skrējienā „STYPRŪS SKRIEJĪŅS”, Jānis Ozols. 1980.g.).

Dalības maksa: individuālajiem dalībniekiem – 5 eiro, komandām – 20 eiro, bērniem – 1 eiro.

Līdzjutējiem ieeja brīva (būs ziedojumu kaste).

Sīkāka informācija – pa tālruni 26162066 un internetā (http://aldons.anazana.com/lv).

Noklikšķiniet uz zvaigznes, lai to novērtētu!

Vidējais vērtējums 0 / 5. 0