Pušmucovas TN notiks Topošo vecāku skola - Ludzas Zeme

Pušmucovas TN notiks Topošo vecāku skola

Pušmucovas TN notiks Topošo vecāku skola
0
(0)

Septembrī Pušmucovas Tautas namā notiks grūtniecēm un jaunajiem vecākiem paredzēti pasākumi, kas organizēti, realizējot Ciblas novada pašvaldības īstenoto projektu “Veselības veicināšana iedzīvotājiem Ciblas novadā”.No 11. septembra līdz 9. oktobrim notiks Topošo vecāku skola.

Sākot ar 11. septembri, otrdienās no plkst. 12:00 līdz 14:00 būs TOPOŠO VECĀKU SKOLAS nodarbības. Tās vadīs Anita Baltalksne, sertificējošā dūla apmācībā un PEP mamma apmācībā, sertificēta zīdīšanas konsultante, Baha ziedu terapijas praktiķe un triju bērnu māmiņa.

NODARBĪBU TĒMAS:

11. septembris – Dabisku dzemdību norise (dzemdību priekšvēstneši; kā saprast, kad doties uz slimnīcu; dzemdību process; dzemdību elpošana u.tml.).

18. septembris – Bērna zīdīšana (zīdīšanas grūtības un to risinājumi; kā pavairot pienu; kā saprast, vai pietiek piena u.tml.).

25. septembris – Jaundzimušā aprūpe (pareiza bērna cilāšana, nēsāšana, ģērbšana, vannošana, ikdienas aprūpe; piemērotas un attīstību kavējošas rotaļlietas u.tml.).

2. oktobris – Bērna emocionālā audzināšana 0-3 gados (ar ko īpašs šis periods bērna dzīvē; piesaistes veidošana; kā neizlutināt bērnu; jaundzimušā miegs un dienas ritms; raudāšana un nomierināšana utt.).

9. oktobris – Baha ziedu terapija grūtniecības un pēcdzemdību periodā (kā ar tiem sagatavoties dzemdībām; ziedi dzemdībās; ziedi jaundzimušā veiksmīgai adaptācijai; ziedi zobu nākšanas periodā, dažādu grūtību reizēs u.tml.).

Tikšanās laikā klausītājiem būs nodrošinātas  lekcijas, izdales materiāli, tēja ar gardumiem, Baha ziedu maisījuma pagatavošana.

Noklikšķiniet uz zvaigznes, lai to novērtētu!

Vidējais vērtējums 0 / 5. 0