Projekts infrastruktūras attīstīšanai turpinās Mežvidu pagastā - Ludzas Zeme

Projekts infrastruktūras attīstīšanai turpinās Mežvidu pagastā

0
(0)

Kārsavas novada pašvaldība būs atbildīga un līdzfinansēs divas projekta darbības: pašvaldības ceļa Nr. 154 pārbūve Mežvidu pagastā un bioloģisko attīrīšanas iekārtu, kanalizācijas sistēmas izbūvi ar saistīto pievedceļu Kārsavas novada Mežvidu pagasta, Klonešnīkos, informē pašvaldība.

1. jūnijā Kārsavas novada pašvaldība parakstīja līgumus ar SIA “Ceļi un tilti” un ar SIA “Rubate”. SIA “Rubate” būvēs bioloģiskās notekūdeņu attīrīšanas iekārtas, sadzīves kanalizāciju, sūkņu staciju un ūdensvadu, kā arī ceļu, kas nodrošinās piekļuvi pie attīrīšanas iekārtām un vairākiem komersantiem. SIA “Ceļi un tilti” pārbūvēs ceļa Nr. 154 posmu, kas ir ļoti svarīgs vietējiem uzņēmumiem un šķīdoņa laikā kļūst neizbraucams. Plānots, ka abas projekta darbības tiks pabeigtas līdz šī gada beigām.

2017. gada 17. februārī Ludzas novada pašvaldība parakstīja vienošanos ar Centrālo finanšu un līgumu aģentūru par vairāk nekā trīs miljonus vērta Eiropas Savienības līdzfinansēta projekta īstenošanu, kas ir saistīts ar infrastruktūras attīstību Ludzas, Kārsavas un Ciblas novados. Ludzas novada pašvaldība ir vadošais partneris šajā projektā un atbild par Odu ielas, Jurdža ielas posma un Latgales šķērsielas pārbūvi. Projekta partneri – Kārsavas un Ciblas novada pašvaldības un SIA “Latgales dārzeņu loģistika” – īstenos savas darbības.

Pavasarī uzsākti Odu, Jurdža ielas un Latgales šķērsielas pārbūves darbi Ludzā, kā arī elektrosadales pazemes līnijas slodzes palielināšanas darbi SIA “Latgales dārzeņu loģistika”; tagad sāksies arī citi būvdarbi Kārsavas novadā.

Noklikšķiniet uz zvaigznes, lai to novērtētu!

Vidējais vērtējums 0 / 5. 0