Pilsētas svētkos piedzīvo neaizmirstamas sajūtas - Ludzas Zeme

Pilsētas svētkos piedzīvo neaizmirstamas sajūtas

Pilsētas svētkos piedzīvo neaizmirstamas sajūtas
0
(0)

Vēlies piedzīvot elpu aizraujošu braucienu ar amerikāņu kalniņu, pierādīt sevi kā veiklākais vai stiprākais, iejusties kādas profesijas ādā, censties izdzīvot uz salas vai atslābināties un izbaudīt neaprakstāmu piedzīvojumu? Šogad Ludzas pilsētas svētkos virtuālā atrakcija bez maksas priecēs ludzāniešus un pilsētas viesus. VR “7D” atrakciju varēs atrast 10. augustā Ludzas parkā netālu no estrādes, sākot no plkst. 12.00 un līdz pēdējam apmeklētājam.

Jau vairāk kā gadu virtuālā izklaide Ludzā, Skolas ielā 20a priecē vietējos iedzīvotājus un viesus, kuri apmeklē virtuālo izklaidi. Šajā laikā programmu, piedzīvojumu un spēļu klāsts ir nepārtraukti papildināts. Izjustais piedzīvojums nevienu neatstāj vienaldzīgu, šī izklaide patīk gan bērniem, gan pieaugušajiem.
Virtuālās realitātes brilles “7D” darbojas ar sensoriem 360 grādu leņķī, seko galvas un roku kustībām, tāpēc šķiet, ka attēlotais notiek pa īstam. Tādā veidā cilvēks atrodas pašā notikumu centrā un kļūst par daļu no kāda notikuma, spēles vai piedzīvojuma.
Cilvēki, kuri pamēģinājuši jauno atrakciju, atzīst, ka neko tamlīdzīgu gaidījuši nebija: – Tas ir “Vāu” efekts,– atzīst virtuālās izklaides studijas viesi.
Tāpēc šī ir lieliska iespēja pilnīgi visiem, kuri vēl nav izmēģinājuši vai arī vēlas atkārtot piedzīvoto, bez maksas ielēkt neaizmirstamā piedzīvojumā. Tiksimies 10. augustā virtuālās izklaides teltī, Ludzas parkā netālu no estrādes.

Noklikšķiniet uz zvaigznes, lai to novērtētu!

Vidējais vērtējums 0 / 5. 0