Pasākumi nedēļas nogalei: Kārsavas novada svētku kulminācija - Ludzas Zeme

Pasākumi nedēļas nogalei: Kārsavas novada svētku kulminācija

Pasākumi nedēļas nogalei: Kārsavas novada svētku kulminācija
0
(0)

Šodien, 24. augustā

Plkst. 16.00 Sporta ielā 2 bijušajā linu pieņemšanas punktā Kārsavas pilsētā novadu svētku ietvaros notiks izstādes “Kārsavas stāsti” atklāšana. Vietējiem iedzīvotājiem būs iespēja izmantot bezmaksas foto sesiju ar fotogrāfu Didzi Grodzu un kļūt par foto stāsta daļu.
Plkst. 18.00 Malnavas Rožukroņa Dievmātes Romas katoļu baznīcā Kārsavā norisināsies ērģeļmūzikas koncerts, kurā piedalīsies ērģelniece Edīte Deksne (Alpe) un dziedātāja Ilona Bagele. Plkst. 19.30 pie Kārsavas KN notiks jaunā pulksteņa atklāšana, ko par godu pilsētas jubilejai dāvina SIA Salenieku dolomīts.
Plkst. 21.00 Kārsavas tenisa kortos notiks Ielu sporta nakts sacenšoties strītbolā, Ghetto florbolā 3×3, Ielu futbolā 1×1 Panna un Breakdance. Informācija: 28343926 (Juris).

25. augustā

Plkst. 12.00 Līdumniekos aizsāksies Bērtuļdienas svinēšana ar sv. Misi Aizpūres baznīcā un kapusvētkiem, plkst. 19.00 Līdumnieku parkā pie estrādes būs tirdziņš un rokdarbu izstāde Krāsainas noskaņas, plkst. 20.00 Līdumnieku estrādē koncerta laikā skanēs literāra kompozīcija Vasarai aizejot I. Miezītes izpildījumā, plkst. 22.00 zaļumballe kopā ar Ingu un Normundu. Pasākuma laikā bērniem būs pieejamas piepūšamās atrakcijas un darbosies bufete.
Plkst. 12.00 Isnaudas TN notiks Bērnības svētki Laika vīriņa pasaka ar Laika pavēlnieku.
Plkst. 17.00 Kārsavas Krosta estrādes teritorijā notiks Kārsavas novada svētku tirgus ar vietējo amatnieku, zemnieku un mājražotāju lauku labumiem, plkst. 18.00 Kārsavas Mākslas un mūzikas skolā notiks svinīgā ciemiņu un viesu pieņemšana, plkst. 19.00 koncertuzvedums ar viesu un pašdarbnieku uzstāšanos Kuorsova, Kuorsova, Kuorsoveņa, kā arī iedzīvotāju no 90 gadiem un vairāk sveikšana, pēc koncerta priecēs svētku salūts. Plkst. 21.00 estrādē varēs baudīt zaļumballi kopā ar Casper&Co, grupām Baltie lāči un Hameleoni.

26. augustā

Plkst. 13.00 Kārsavas vidusskolas stadionā notiks sportiskās aktivitātes minifutbolā 7×7, ielu vingrošanā, šaušana mērķī, šautriņu mešana un dambrete.

Noklikšķiniet uz zvaigznes, lai to novērtētu!

Vidējais vērtējums 0 / 5. 0