Par mantkārību sods - 4026 eiro - Ludzas Zeme

Par mantkārību sods – 4026 eiro

0
(0)

Konkurences padome (KP) piemērojusi naudas sodu Rēzeknes autoostas operatoram SIA “Rēzeknes autoosta”, kas ļaunprātīgi izmantojusi dominējošo stāvokli un pārvadātājiem pieprasījusi pārmērīgu maksu par iebraukšanu pilsētas autoostā.

KP pārstāvji aģentūru LETA informēja, ka “Rēzeknes autoostai” piemērots naudas sods 4026 eiro apmērā, kā arī uzdots turpmāk izvērtēt izdevumu pamatotību un atturēties no nepamatotu un pārmērīgu izmaksu iekļaušanas, aprēķinot pārvadātājiem maksu par iebraukšanu autoostā.

SIA “Rēzeknes autoosta” prokūrists Oļegs Harčenkovs aģentūrai LETA paskaidroja, ka atrodoties atvaļinājumā un KP pieņemto lēmumu komentēt pagaidām nevarot. Vēl kāds sazvanītais uzņēmuma darbinieks paskaidroja, ka neesot tiesīgs komentēt šo lēmumu.

Izmeklēšanas laikā KP konstatēja, ka “Rēzeknes autoosta” bija paļāvusies uz to, ka visas nepamatotās izmaksas nosegs pārvadātāji, kuriem savukārt radušos zaudējumus kompensē no valsts budžeta līdzekļiem.

Saskaņā ar “Firmas.lv” datiem, uzņēmuma apgrozījums 2015.gadā bija 211 922 eiro salīdzinājumā ar 215 814 eiro pirms gada, bet zaudējumi – 29 991 eiro salīdzinājumā ar 69 928 eiro peļņu 2014.gadā.

Uzņēmuma vienīgais īpašnieks ir Uldis Laizāns.

Publicēts 14 JŪNIJS 2016

Noklikšķiniet uz zvaigznes, lai to novērtētu!

Vidējais vērtējums 0 / 5. 0