Pansionātā Mūsmājas atzīmē Starptautisko senioru dienu - Ludzas Zeme

Pansionātā Mūsmājas atzīmē Starptautisko senioru dienu

Pansionātā Mūsmājas atzīmē Starptautisko senioru dienu
0
(0)

1. oktobrī visa pasaule atzīmē Starptautisko Senioru dienu. Kārsavas novada pansionātā “Mūsmājas” jau no agra rīta valdīja rosība, visi darbinieki bija aizņemti ar dažnedažādiem darbiem, lai sagaidītu ciemiņus.

Katrs ciemiņš no ārpasaules, katra dāvaniņa, katra uzmanība, tiek uzņemta ar lielu sajūsmu, jo daudzi ir spiesti savu ikdienu pavadīt tikai četrās sienās un uz ārpasaulē notiekošo noraudzīties tikai pa logu. Tomēr paša prieka un emociju vecumdienās ir maz, tādēļ daudz patīkamu brīžu pansionātā ienesa Kārsavas senioru deju kopa  “Senleja” (vadītājs Dainis Jezupovs), senioru ansamblis “Sendienas” (vadītāja Antoņina Pitkeviča), eksotisko deju grupas “Samia” čigānu deju izpildītāja Maija Romanovska, pazīstamo un sirdij tuvo melodiju izpildītāja  akordeoniste  Arta Galvanovska.

Lidija Nikolajeva ģitāras pavadījumā dziedāja pazīstamās dziesmas krievu un ukraiņu valodā un Aleksandra Vlasenkova pa vasaru bija sarūpējusi un pansionāta senioriem uzdāvināja veselīgās ziedu tējiņas. Domes priekšsēdētājas vietnieks Pēteris Laganovskis ciemos bija ieradies ar saldumu grozu un pensionāriem novēlēja labus veselību, dzīvesprieku un vēl ilgus dzīves gadus, kā arī pateicās apkalpojošam personālam par  labu darbu. Pasākumu organizēja, vadīja, kā arī sarūpēja dāvaniņas visiem pansionāta pensionāriem Zofija Rītiņa, Ināra Rasima un Renāte Čeirāne.

Noklikšķiniet uz zvaigznes, lai to novērtētu!

Vidējais vērtējums 0 / 5. 0