Nav skaidrs, vai ZZS Ludzas domē izdosies izveidot plašu koalīciju - Ludzas Zeme

Nav skaidrs, vai ZZS Ludzas domē izdosies izveidot plašu koalīciju

0
(0)

Zaļo zemnieku savienībai (ZZS) un “Saskaņai”, kas pašvaldību vēlēšanās Ludzas novada domē ieguva attiecīgi piecus un trīs mandātus un ir gatavi sadarboties, kopā ir balsu vairākums, tomēr pagaidām nav skaidrības, vai ZZS pašvaldībā izdosies izveidot plašāku koalīciju, informē ziņu aģentūra LETA.

“Saskaņas” Ludzas novada saraksta līdere Jevgenija Kušča aģentūrai LETA atzina, ka viņas pārstāvētais saraksts atbalstīs ZZS saraksta līdera pašreizējā Ludzas vicemēra Edgara Mekša virzīšanu mēra amatam.

Mekšs aģentūrai LETA pastāstīja, ka “Saskaņai”, līdzīgi kā “Latgales partijai”, Ludzas novada domē ir piedāvāti vicemēru amati.
Vai Ludzas novada domes vēlēšanās visvairāk – sešas balsis – savākušais “Latgales partijas” saraksts mainīs savu līdzšinējo nostāju un atteiksies no savām ambīcijām uz mēra amatu un samierināsies ar ZZS piedāvājumu, pagaidām skaidrs.

“Latgales partijas” saraksta otrais numurs, pašreizējais priekšsēdētājas vietnieks attīstības jautājumos Aivars Meikšāns aģentūrai LETA atzina, ka starp sarakstu pārstāvjiem joprojām notiek pārrunas.

Ludzas novada domes sēde, kurā paredzēts ievēlēt domes vadību, plānota nākamnedēļ, 15.jūnijā.

Noklikšķiniet uz zvaigznes, lai to novērtētu!

Vidējais vērtējums 0 / 5. 0