Nakts piedzīvojums sēņotājiem jau šo sestdien Numernes valnī - Ludzas Zeme

Nakts piedzīvojums sēņotājiem jau šo sestdien Numernes valnī

Nakts piedzīvojums sēņotājiem jau šo sestdien Numernes valnī
0
(0)

Šī gada 8. septembrī dabas parkā “Numernes valnis”, kas atrodas Kārsavas novadā, noritēs, iespējams, pēdējais nakts sēņošanas festivāls “Ejom bakuot!”. Septiņu gadu garumā biedrība “Kārsavas novada jauniešu centrs “Pūga”” sadarbībā ar Kārsavas novada pašvaldību, Dabas aizsardzības pārvaldi un A/s “Latvijas valsts meži” ir organizējusi vienīgo  nakts sēņošanas pasākumu Latgalē, kas spējis pulcināt vairāk kā 100 dabas mīļus un azartiskus sēņotājus ik gadu, informē pašvaldība.

Noteikumi dalībniekiem paliek nemainīgi- atrodi vēl 2 sēņu pazinējus ar ko kopā doties piedzīvojumā, paķeriet līdzi nazīšus, gaismekļus un grozus, kur salikt brango guvumu, un plkst. 21.00 esiet klāt uz komandu reģistrāciju. Arī apģērbs un apavi, kas piemeklēti atbilstoši laika apstākļiem, palīdzēs justies enerģiski visa festivāla gaitā.
Tradicionāli sēņotāju loms tiks vērtēts vairākās nominācijās, kurām tiks pasniegtas piemiņas balvas, bet zupa, kas tapusi meža vidū, būs jo īpaši sātīgs noslēgums sēņu medībām. Pēc apbalvošanas kopā ar mūziķi Arni Slobožaņinu baudīsim maģisko nakti pie ugunskura.
Tikšanās vieta pēc GPS koordinātēm: 56.846549, 27.4798143 un kartē šeit. Vairāk informācijas pa tālruni 28343926 (Juris Vorkalis).

Noklikšķiniet uz zvaigznes, lai to novērtētu!

Vidējais vērtējums 0 / 5. 0