Mūsu novadu 12 jaunieši saņems Vītolu fonda stipendijas - Ludzas Zeme

Mūsu novadu 12 jaunieši saņems Vītolu fonda stipendijas

Mūsu novadu 12 jaunieši saņems Vītolu fonda stipendijas
0
(0)

Pateicoties 203 ziedotājiem no Amerikas, Austrālijas, Kanādas, Lielbritānijas, Venecuēlas, Zviedrijas, Vācijas, Dānijas, Ēģiptes, Izraēlas un Latvijas, jaunajā mācību gadā Vītolu fonds administrēs un izmaksās 704 stipendijas. Ar ziedotāju atbalstu studijas uzsāks 282 pirmkursnieki, bet 422 esošie stipendiāti studijas turpinās. Šajā mācību gadā fonds izmaksās vairāk kā 1 200 000 eiro, informē Vītolu fonds.

No Ciblas novada šajā mācību gadā ar fonda administrētajām stipendijām studēs 4 jaunieši: Lauris Vonogs (Aleksandra un Austras Circeņu piemiņas stipendija), Arvis Šmats (Puteņu ģimenes stipendija), Līga Šmate (Aivara Andersona ģimenes stipendija), Aigars Luckāns (SIA “Kurekss” stipendija).

No Kārsavas novada šajā mācību gadā ar fonda administrētajām stipendijām studēs 3 jaunieši: Sofija Ločmele un Aija Urtāne (Gunāra Šterna piemiņas stipendija), Ivo Burmeisters (Skaidrītes Otty Udrow piemiņas stipendija).

No Ludzas novada šajā mācību gadā ar fonda administrētajām stipendijām studēs 5 jaunieši: Elvijs Kušners (Gunāra Šterna piemiņas stipendija), Ludmila Kuzņecova (Zvejnieku ģimenes stipendija), Dženita Krasutina (SEB stipendija), Sandis Plenkovs (Korporācijas Fraternitas Lataviensis, Alfreda un Almas Apses piemiņas stipendija), Krista Pogurecka (Ginta Stīpnieka piemiņas stipendija).

Fonda mērķis ir stipendiju veidā palīdzēt spējīgiem, centīgiem, bet maznodrošinātiem jauniešiem studēt Latvijas augstskolās. Pieteikšanās nākamā mācību gada stipendijām no 2019. gada 15. janvāra līdz 1. martam.

Noklikšķiniet uz zvaigznes, lai to novērtētu!

Vidējais vērtējums 0 / 5. 0