Meža dienu ietvaros Ludzā notiks seminārs par dārzu un parku ierīkošanu - Ludzas Zeme

Meža dienu ietvaros Ludzā notiks seminārs par dārzu un parku ierīkošanu

Meža dienu ietvaros Ludzā notiks seminārs par dārzu un parku ierīkošanu
0
(0)

14. septembrī Ludzas novada pašvaldība aicina piedalīties Meža dienu 2018 pasākumos Ludzā, kas norisināsies Latvijas Pašvaldību savienības īstenotā projekta “PAŠVALDĪBU LABIE DARBI PARKOS LATVIJAS SIMTGADEI” ietvaros, informē pašvaldība.

Meža dienas Ludzā sāksies plkst. 13:00 ar semināru “Pašvaldību labie darbi parkos Latvijas simtgadei” Ludzas novada pašvaldības ēkā (Raiņa ielā 16, 3. stāva lielajā zālē), kura laikā Latvijas Lauksaimniecības universitātes profesionālie eksperti interesentus iepazīstinās ar Latvijas dārzu un parku ierīkošanas vēsturi, veco parku apsaimniekošanas izaicinājumiem, kā arī jaunu apstādījumu un parku ierīkošanas pamatnostādnēm.

Piedalīties seminārā tiek aicināti speciālisti, kas strādā dabas ainavu ierīkošanas, uzturēšanas un apsaimniekošanas jomā, kā arī visi tie, kurus interesē iepriekš minētie jautājumi. Seminārā piedalīsies arī Latvijas Pašvaldību savienības, Latgales plānošanas reģiona, Ludzas novada pašvaldības, AS “Latvijas Valsts meži” pārstāvji. Pieteikšanās dalībai seminārā pa tālruņiem 65707400, 65707131 vai 65707411 vai e-pastu dome@ludza.lv līdz š.g. 12. septembrim.

Noklikšķiniet uz zvaigznes, lai to novērtētu!

Vidējais vērtējums 0 / 5. 0