Ludzas novads piedalās konkursā Ģimenei draudzīgākā pašvaldība - Ludzas Zeme

Ludzas novads piedalās konkursā Ģimenei draudzīgākā pašvaldība

Ludzas novads piedalās konkursā Ģimenei draudzīgākā pašvaldība
0
(0)

Ludzas novada pašvaldība šogad piedalās konkursā “Ģimenei draudzīgākā pašvaldība”, kura mērķis ir vērtēt Latvijas pašvaldības, nosakot labākās, kas nodrošina lielāko atbalstu, kā arī daudzveidīgākos un pieejamākos pakalpojumus ģimenēm ar bērniem, informē pašvaldība.

Piedalīties tika aicinātas visas 119 Latvijas pašvaldības, konkurss norit divās kārtas. Pirmajā kārtā datus apkopo konkursa organizatori (Ludzas novada pašvaldība pirmajā kārtā jau ir iesniegusi savu pieteikumu), bet tīmekļvietnes www.vietagimenei.lv apmeklētājiem 45 dienu laikā tiek dota iespēja sniegt individuālu vērtējumu un balsot par ģimenei draudzīgāko pašvaldību. Savukārt otrajai kārtai tiek virzītas trīs pašvaldības ar augstāko punktu skaitu katrā grupā, konkursa vērtēšanas komisijai klātienē vērtējot deviņas republikas pilsētu pašvaldības, 21 reģionālas nozīmes attīstības centra novada pašvaldību un 89 novadu pašvaldības, kuras nav republikas vai reģionālas nozīmes attīstības centru pašvaldības.

Kopējais konkursa balvu fonds pašvaldībām ir 109 00 eiro. Katras grupas uzvarētājs saņems naudas balvu vismaz 15 000 eiro apmērā, bet ģimenei draudzīgākā pašvaldība nacionālajā mērogā – naudas balvu vismaz 30 000 eiro apmērā. Tāpat komisija lems arī par papildu nominācijām kopumā 34 000 eiro apmērā. Piešķirtās balvas paredzētas izmantošanai atbalsta pasākumu un pakalpojumu nodrošināšanai vai vides veidošanai ģimenēm ar bērniem.

Iedzīvotāji tiek aicināti izteikt viedokļus, lai padarītu pašvaldību ģimenēm draudzīgāku! Pašvaldība, kuras iedzīvotāji balsošanas aptaujā aktīvi sniegs priekšlikumus, varēs iegūt konkursa lieldrauga SIA “Jūrmalas Mežaparki” specbalvu 3000 eiro vērtībā rotaļu laukuma elementa iegādei.

Noklikšķiniet uz zvaigznes, lai to novērtētu!

Vidējais vērtējums 0 / 5. 0