Ludzas Mūzikas pamatskolas skolēni iepazīst robežsargu ikdienu Terehovā - Ludzas Zeme

Ludzas Mūzikas pamatskolas skolēni iepazīst robežsargu ikdienu Terehovā

Ludzas Mūzikas pamatskolas skolēni iepazīst robežsargu ikdienu Terehovā
0
(0)

18. oktobrī, “Karjeras nedēļas ietvaros” Valsts robežsardzes (VRS) Ludzas pārvaldes Terehovas robežkontroles punktu apmeklēja Ludzas Mūzikas pamatskolas 4.a klases skolēni, lai klātienē iepazītos ar robežsargu daudzpusīgo ikdienas darbu, informē Valsts robežsardzes Ludzas pārvaldes vecākās inspektores pienākumu izpildītāja Egita Ozere.

VRS Ludzas pārvaldes Terehovas robežkontroles punkta priekšnieks pulkvežleitnants Valdis Probuks un vecākais inspektors leitnants Edgars Mankovskis sniedza informāciju par robežkontroles punkta struktūru, robežsargu pienākumiem un galvenajiem uzdevumiem, kā arī robežsarga darbā izmantojamajiem tehniskajiem līdzekļiem, speclīdzekļiem un aprīkojuma praktisko pielietojumu.

Ekskursijas laikā VRS Ludzas pārvaldes Robežkontroles un imigrācijas kontroles dienesta Kinoloģijas nodaļas inspektors (kinologs) virsniekvietnieks Juris Langušs ar dienesta suni Irma klātesošos interesentus iepazīstināja ar dienesta suņa paklausības elementiem un sniedza ieskatu darba suņa treniņā, kurā tika izspēlētas ikdienas situācijas, piemēram, narkotisko vielu meklēšana automašīnās.

Skolēni uzdeva jautājumus par darba suņu apmācībām, par to, kur var apgūt robežsargu profesiju un kādas iemaņas un prasmes nepieciešamas, lai uzsāktu darbu robežsardzes struktūrvienībās.

Noklikšķiniet uz zvaigznes, lai to novērtētu!

Vidējais vērtējums 0 / 5. 0