Ludzas jauniešu klubs aicina ziedot rotaļlietas akcijā "Drosmes kaste" - Ludzas Zeme

Ludzas jauniešu klubs aicina ziedot rotaļlietas akcijā “Drosmes kaste”

Ludzas jauniešu klubs aicina ziedot rotaļlietas akcijā “Drosmes kaste”
0
(0)

Ludzas jauniešu klubs Lietussargs aicina iesaistīties akcijā “Drosmes kaste”, lai ziedot rotaļlietas Bērnu klīniskās universitātes slimnīcas pacientiem, informē Solvita Binovska.

Slimība diemžēl nevienu nesaudzē, ne lielu, ne mazu. Ja pieaugušie spēj saņemties un izturēt izveseļošanās gaitu, tad maziem pacientiem grūti izturēt sarežģīto un reizēm ilglaicīgo ārstēšanās kompleksu. Mediķi stāsta, ka bērni ļoti baidās no medicīniskajām manipulācijām. Taču mazie drosminieki procedūras labāk pārcieš, ja par savu izturību saņem nelielu rotaļlietu no “Drosmes kastes”.

Zēni labāk spēlējas ar nelielām mašīnītēm, robotiem, zaldātu figūriņām, u.c. Mazās meitenes priecātos par nelielām lellītēm ar drēbītēm, ponijiem. Bērniem arī ļoti patīk dažādu zvēriņu figūriņas, galda spēles, rotaļlietas ar magnētiem, kuras var piestiprināt pie sistēmas, dažādi piekariņi, uzvelkamās rotaļlietas. Pašiem mazākajiem bērniem noderētu grabulīši, klucīši, ūdensnecaurlaidīgās grāmatiņas, kā arī attīstošās rotaļlietas.

Ko nevajag likt “Drosmes kastītē”?

Tās ir stikla un keramiskās rotaļlietas, asas vai rotaļlietas ar daudz sīkām detaļām, mīkstās mantiņas. Nevajadzētu likt bērnu kosmētiku, sprādzes, gumijas. Galvenais nosacījums — visām ziedotajām mantām ir jābūt jaunām. Sterilajās procedūru telpās nevar atrasties lietotas mantas, jo mazajiem pacientiem ir novājināta imunitāte.

 “Drosmes kastes” Ludzas pilsētā atrodas:
– Ludzas pilsētas ģimnāzijā
– Ludzas novada Bērnu un jauniešu centrā
– Ludzas Mūzikas pamatskolā
– Ludzas 2.vidusskolā
– Mākslas skolā
– Ludzas novada pašvaldības ēkā (312. kabinetā)

Akcija norisināsies līdz 2018. gada decembrim.

Noklikšķiniet uz zvaigznes, lai to novērtētu!

Vidējais vērtējums 0 / 5. 0