Ludzā 12. augustā – laulības reģistrācija bez maksas - Ludzas Zeme

Ludzā 12. augustā – laulības reģistrācija bez maksas

0
(0)

Ir vasara – kāzu laiks.Daudzi pāri slēdz laulību, reģistrējotto pašvaldībasDzimtsarakstu nodaļā. Irpāri, kas to dara jau pēc zināmakopdzīvē pavadīta laika.Reģistrēt vai nereģistrētkopdzīvi – tas ir privāts lēmums.Tomēr no valstiskā unarī pašvaldības viedokļa irsvarīgi, lai būtu stipras ģimenes.Likuma priekšā sakārtotasattiecības ir arīviens no svarīgiem aspektiemģimenes dzīvē.

Ludzas novada pašvaldībapiedāvā iespēju pāriem,kas dzīvo nereģistrētā kopdzīvē,reģistrēt laulību bezmaksas.*Ja esat Ludzas novadaiedzīvotājs, kas dzīvo nereģistrētākopdzīvē, kurā,iespējams, ir arī bērni vaikurā gaidāms mazulis,jums ir iespēja bez maksas12. augustā, Ludzas novadasvētku laikā, pašvaldībasDzimtsarakstu nodaļāreģistrēt savu laulību.

Lai paspētu izmantot šo iespēju,līdz 11. jūlijam pašvaldībasDzimtsarakstu nodaļājāpiesaka laulību reģistrācija(Raiņa ielā 16 A, 4.kab., tālr. 65707418).

12. augustā laulību reģistrācijavar notikt gan svinīgāceremonijā ar mūziku un publiskiemapsveikumiem, gan tikaiar liecinieku unDzimtsarakstu nodaļas darbiniekuklātbūtnē.

* Pārim būs jānomaksā tikaiobligātā valsts nodeva 14eiro apmērā (atgādinām – irpersonu kategorija, ko valstsatbrīvo no šīs nodevas),

informē pašavaldība

Publicēts 17 JŪNIJS 2016 

Noklikšķiniet uz zvaigznes, lai to novērtētu!

Vidējais vērtējums 0 / 5. 0