LTV projekts "Tautas panorāma" uzklausa ludzāniešus - Ludzas Zeme

LTV projekts “Tautas panorāma” uzklausa ludzāniešus

0
(0)

Gatavojoties šī gada pašvaldību vēlēšanām, LTV Ziņu dienests un sabiedrisko mediju portāls “lsm.lv” uzsācis īpašu, vēl nebijušu projektu “Tautas panorāma”. Tā ietvaros LTV Ziņu dienesta žurnāliste Laura Vonda 18. aprīlī ieradās Ludzā un uzklausīja iedzīvotāju viedokļus par pašvaldības darbu.


Viena no patīkamajām lietām Ludzas novada pašvaldības darbā, kuru minēja vietējie iedzīvotāji bija bagātīgais kultūras pasākumu klāsts, taču daudz vairāk ludzānieši minēja tieši negatīvās lietas, Ludzas Zemei pastāstīja L. Vonda. Piemēram pilsētā trūkst dienas centra brīvā laika pavadīšanai, vai arī pensionāri sūdzas, ka tiem nav paredzēta bezmaksas pārvietošanās Ludzas novada sabiedriskajā transportā.

Turklāt iedzīvotāji joprojām jūtas sašutuši par to, ka jāmaksā ūdens zudumi, kaut arī tie nav tik lieli, kā iepriekš. Kāds ludzānietis izteicās, ka ir manāmi nobažījies par Gaismas dārza Ludzai projektu – ka tikai vēlāk neatklājas papildus izmaksas, kuras būs jāsedz no novada budžeta.

Bija arī iedzīvotāji, kuri negatīvi izteicās par pedagoga atalgojumiem, algu reformu rezultātā, it kā pedagogu algu likmes tika paaugstinātas, taču, lai to izlīdzinātu skolotāju slodzes esot samazinātas. Kā rezultātā atalgojumi pedagogiem palikuši iepriekšējā līmenī.

Video sižetu var noskatīties šeit.

Tāpat jāpiemin, ka līdzīgas tikšanās plānotas Zilupē – 26. aprīlī, Ciblas novada Blontos un Kārsavā – 27. aprīlī, atbrauks LTV žurnālists Jānis Geste.

Publicēts 19 APRĪLIS 2017

Noklikšķiniet uz zvaigznes, lai to novērtētu!

Vidējais vērtējums 0 / 5. 0