Kušča atklāti – arī par aizkulisēm - Ludzas Zeme

Kušča atklāti – arī par aizkulisēm

0
(0)

Ludzas domes priekšsēdētāja vietnieces J. Kuščas (Saskaņa) ekskluzīva intervija Ludzas Zemei. Viņa pirmo reizi atklāj, kāpēc savulaik zaudējusi mēra krēslu.

Vai tā ir patiesība, ka, kad Jūs vadījāt Ludzas pašvaldību, tad Jūsu gāšanā pielika pirkstu Ludzas novada ietekmīgais uzņēmējs, kurš tobrīd bija arī deputāts, Kuščai jautā LZ.

Jā, tā ir taisnība, apstiprina Kušča, Saskaņai toreiz bija izveidota koalīcija ar LPP/LC. Šis cilvēks nespēja ietekmēt mani, stāsta Kušča, taču viņš mēģināja ietekmēt mani kā mēru ar nepārprotamām norādēm, kuras jāizpilda. Šī persona ir tāds cilvēks, kurš ātri māk atpazīt, ar kuru spēs manipulēt, bet ar kuru nē. Acīmredzami, ka stipras personības viņu neinteresē. Viņam bija nepieciešams novada vadītāja amatā iekārtot cilvēku, kuru pats spēs ietekmēt, bet runa ir tikai par to laiku, atgādina Kušča.

Taču Kušča, kā pati uzsver, nebija tas cilvēks, kurš pieņems lēmumu tikai pēc kāda lūguma vai norādes. Viņa vienmēr pārdomāja un analizēja situāciju, kā arī apspriedās ar partneriem kāda lēmuma pieņemšanā.

Jautāts, vai Kušča atceras konkrētu ietekmīgās personas lūgumu, kuru lika izpildīt kardināls (saucam viņu tā nosacīti). Atmiņā Kuščai uzreiz ataust gadījums, kad šis cilvēks toreizējai domes priekšsēdētājai Kuščai lūdzis, lai tā atceļ kādu iepirkuma konkursu. Kušča atteikusies to darīt. Pēc tādām neklausīšanām kardināls noorganizēja balsojumu, ar kuru Kučša mēra krēslu zaudēja, stāsta politiķe.

Visu interviju lasiet 22. augusta Ludzas Zeme numurā.

Noklikšķiniet uz zvaigznes, lai to novērtētu!

Vidējais vērtējums 0 / 5. 0