Krievijas pilsoni aiztur par 140 kg narkotiku pārvietošanu pāri robežai - Ludzas Zeme

Krievijas pilsoni aiztur par 140 kg narkotiku pārvietošanu pāri robežai

Krievijas pilsoni aiztur par 140 kg narkotiku pārvietošanu pāri robežai
0
(0)

16. septembrī Grebņevas robežkontroles punktā pēc robežsargu iniciatīvas tika aizturēts 1991.gadā dzimis vīrietis un viņa automašīnā speciāli ierīkotā slēpnī konstatēts pēdējos gados lielākais narkotisko vielu daudzums, vēsta Valsts robežsardze.

Svētdienas rītā robežsargiem, veicot kādas no Latvijas izbraucošās automašīnas robežpārbaudi, radās aizdomas par tajā izveidotu slēpni, kurā varētu tikt nelikumīgi pārvietoti neatļauti priekšmeti. Pēc robežsargu iniciatīvas VW Passat CC tika novirzīts padziļinātas pārbaudes veikšanai.

Atomašīnas vadītājs, 1991.gadā dzimušais Krievijas Federācijas pilsonis, kategoriski noliedza, ka būtu ierīkojis slēpni, lai pārvadātu neatļautus priekšmetus, taču sadarbībā ar muitas amatpersonām, tika veikta automašīnas bagāžas nodalījuma grīdas demontāža un atklāts slēpnis, kurā likumsargi konstatēja vairākus brūnā polietilēna plēvē ietītus iepakojums. Pārbaudot iepakojumus, tajos tika konstatēta tumšas krāsas cieta viela, savukārt veiktais eksprestests apliecināja, ka iepakojumos ir hašišs, kopumā 145,3 kilogrami.

Valsts ieņēmumu dienesta Nodokļu un muitas policijas pārvalde pret 1991.gadā dzimušo vīrieti par nelikumīgu narkotisko vielu pārvietošanu pāri valsts robežai uzsākusi kriminālprocesu.

Saskaņā ar Krimināllikumu, vīrietim par šādu noziedzīgu nodarījumu draud brīvības atņemšana uz laiku līdz piecpadsmit gadiem, ar vai bez mantas konfiskācijas.

Noklikšķiniet uz zvaigznes, lai to novērtētu!

Vidējais vērtējums 0 / 5. 0